80 אלף גויסו לנזקקי כפר סבא

ערב התרמה מוצלח היה לקרן סיוע לנזקקים כפר סבא.

יותר מ-80 אלף ₪ גייסו חברי קרן סיוע לנזקקים בערב ההתרמה שנערך באודיטוריום במוצ"ש. בין הנוכחים באירוע היו מנהיגי העיר, דמויות בולטות בחברה הכפר סבאית ותורמים רבים

חברי הנהלה של קרן סיוע לנזקקים. מימין: מתי פז, גיורא ארנהיים, עזרא שמיע, מאיר אהרוני, שרה אהרוני, אבי יבין-קלוגר, מוטי גובר, אפרים אריאלי, זאב זליג.

ראש העיר, רפי סער, ציין את התרשמותו מהמאמץ הגדול של חברי הקרן לגייס תרומות למען הנזקקים.

יו"ר מועצת ארגוני המתנדבים, מאיר אהרוני, הציג את הפעילות האדירה של ארגוני המתנדבים למען העיר, ושיבח את תרומת הקרן לסיוע לנזקקים שהוא פעיל בה.

יו"ר הקרן, אבי יבין-קלוגר, הציג דוגמאות לתרומות הקרן שסייעו למשפחות במצבים קשים. הוא בירך את כל חברי הקרן על פעילותם והעלה על נס את תרומתו הייחודית של מאיר אהרוני בגיוס התרומות.

מנחת הערב, הסופרת שרה אהרוני, הודתה לכל התורמים ונותני החסות ומילאו במעשיהם את מאמר חז"ל "כל ישראל ערבים זה לזה"

מארגן האירוע היה עזרא שמיע. חלקו האמנותי של הערב כלל מופע זמר איכותי "רומן רוסי ישראלי", שסחף את הקהל בשירה ובמחיאות כפיים סוערות. שירים ישראלים המבוססים על מנגינות רוסיות הושמעו במלוא גרון.

מאות אנשים גדשו השבוע את אודיטוריום קריית ספיר בכפר סבא, במסגרת ערב התרמה מטעם "קרן הסיוע לנזקקים כפר סבא", במטרה לגייס כספים עבור הנזקקים בעיר.

"קרן הסיוע לנזקקים כפר סבא", שבראשה עומד אבי יבין-קלוגר, הוקמה לפני 27 שנה ופועלת, בין היתר, לקידום שיתופי פעולה בין המגזר ההתנדבותי, המגזר העסקי והרשות המקומית – למען אוכלוסייה בסיכוי.

הקרן מסייעת מדי שנה למאות תושבים בעיר, בסכום כולל של מאות אלפי שקלים, בין היתר, מסייעת העמותה לתושבות ולתושבים במצבי משבר שונים, ביניהם: בריאות, חינוך, רווחה ועוד.

בנוסף, מדי שנה מקבלות משפחות רבות סיוע הכולל, בין היתר, רכישת מחשבים ייחודיים לילדים עם מוגבלויות, רהיטים, חוגים, קייטנות ועוד. כל זאת במטרה לצמצם פערים על ידי מימון ציוד, שירותים והעשרה לילדים, נוער ומבוגרים.

כמו כן, מקיימת הקרן שיתוף פעולה עם סיירת התיקונים העירונית, שמטפלת בתיקון תקלות וביצוע שיפוצים בבתי נזקקים בעיר.

ערב ההתרמה לעמותה, הפועלת בשיתוף פעולה מלא עם אגף שירותים חברתיים קהילתיים בעירייה, התקיים במעמד ראש העיר רפי סער, סגן ראש העיר ומחזיק תיק הרווחה דני הרוש, סגן ראש העיר עילאי הרסגור-הנדין, ראש העיר לשעבר יצחק ולד, יו"ר מועצת ארגוני המתנדבים בכפר סבא מאיר אהרוני, חברי מועצה, מתנדבים ועוד.

ראש העיר, רפי סער: "העיר כפר סבא והקהילה הכפר סבאית רואות בערך ההתנדבות למען הזולת ערך עליון ומיישמות זאת ידי יום ביומו. המתנדבות והמתנדבים היקרים בעירנו מייצגים את הפנים היפות של רוח הנתינה, שהיא אחת מעמודי התווך עליהן נבנתה העיר. כפר-סבא היא עיר של אנשים אכפתיים וערכיים, שמוטבעים בהם ערכי המעורבות החברתית והעשייה התנדבותית ואני מודה לכל אחת ואחד מהמתנדבות והמתנדבים היקרים, על עבודת הקודש הנעשית בעמותה ועל פעילותם הברוכה".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות