מה עשיתי עבורכם: סגן ראש העיר, דני הרוש, מדווח לציבור במלאת שנה לבחירות

מאת: אירית מרק

לפני שנה התקיימו הבחירות ברשויות המקומיות. זוכרים את מערכת הבחירות הקשה שהתחוללה בכפר סבא ? קשה לשכוח מה שהיה כאן.
נבחרי הציבור נאבקו על כל קול ונלחמו על חייהם, בכדי לקבל את הקול שלכם בקלפי.
הם חרשו את העיר, ביקרו אצלכם בבתים, ענו לכל שיחת טלפון, שלחו לכם אסאמאסים והודעות בווטסאפ או במייל, הסבירו פנים והנעימו זמנם איתכם עם הבטחותיהם.
היו גם השמצות מכוערות, מאבקים נוראיים ומבישים, איומים בתביעות לשון הרע האחד נגד השני, עימותים ולכלוכים. הרבה לכלוכים…

מועצת העיר


בכל מקום תמצאו, בין הנבחרים, נבחרות ציבור, חברות מועצה וחברי מועצה, שעדיין, גם אם חלפה שנה, מתקשים לקבל ולעכל את דין הבוחר וממשיכים באותה מתכונת לכלוכים של הבחירות.
יש נבחרי ציבור שהוכיחו שהם קשובים במהלך השנה. הם דאגו, פנו, טיפלו, פעלו וקידמו. שליחי ציבור אמתיים שמיד מרגישים בלב שהם באים ברוח טובה, עם רצון אמיתי לסייע, לעזור ולשפר.
אני כמובן מתכוונת לנבחרי הציבור שעמלו והתייחסו באופן רציני ואחראי לפתור בעיה כלשהי בה נתקלתם. לא לכאלה שיזמינו אתכם לכוס קפה, ויסמנו וי כשיוסיפו אתכם לרשימת בוחרים פוטנציאליים לבחירות הבאות. אני מתכוונת לאלה, שהרגשתם בלב שממש הופכים עולם לפתור לכם את הבעיה, אם זה ליד הבית, בבית הספר, בגן או בכל מקום אחר. אז בשבועיים הקרובים אפרסם כאן, סיכום פעילות שנתי של כל חבר וחברה במועצת העיר.
פניתי לכל 21 נבחרי הציבור, בהם בחרתם אתם, וביקשתי מהם דיווח על שנת פעילותם. מה הם עשו בשנה האחרונה ומה על הפרק

סגן ראש העיר, דני הרוש – מועצת העיר – 2019 

"אני רוצה קודם כל להודות לכל עובדות ועובדי העירייה, המבצעים עבודתם בצורה מקצועית ועושים לילות כימים למען כל אחת ואחד מתושבות ומתושבי העיר. אני שמח על הזכות שנפלה בחלקי לקחת חלק בעשייה העירונית הענפה והרחבה, וכל זאת לצדו של ראש העיר רפי סער ובהתאם למדיניות ראש העיר.

במסגרת מדיניות זו, אותה התווה ראש העיר, ובמסגרת תפקידי כסגן ראש העיר ומחזיקי תיקי איכות הסביבה וחזות העיר, הספורט, הרווחה, הבריאות וביטחון העירוני, קידמנו בשנה האחרונה אינספור פרויקטים, שיהפכו את העיר שלנו כפר סבא לעיר מובילה בישראל

דני הרוש. סגן ראש העירייה

בין שלל הפרויקטים והיוזמות אותם קידמנו השנה:

  1. איכות הסביבה וחזות העיר – בהתאם ליוזמת ראש העיר רפי סער, קודמה תוכנית לשדרוג ובניית גינות ציבוריות בעיר. במסגרת זו, נבנו 2 גני משחקים חדשים במזרח העיר ובוצעו עבודות שיקום מתקני משחקים וגינות ציבוריות בכל רחבי העיר, כולל דשא סינתטי, הצללות, תאורה, ריהוט ועוד בהיקפים חסרי תקדים. תגברנו את נושא ניקיון העיר ושטיפת העיר, בין היתר על ידי הכנסת מכונות טיאוט ושטיפה חדשות, תגבור זמני הניקיון ושטיפת הרחובות והקפדה על ניקיון כלל רחובות העיר כפר סבא, גינותיה והמרחב הציבורי בכלל. 
  2. ספורט – ביוזמת ראש העיר, קידמנו פרויקטים שונים לכלל התושבים והרחבנו את פעילות הספורט העממי בכפר סבא, בין היתר קיום פסטיבל הספורט במרכז העיר, בו השתתפו אלפים ושזכה להדים חיוביים, העמקנו את הקשר עם אגודות הספורט השונות הפועלות בעיר, הצבנו מתקני כושר חינמיים חדשים בספורטק וברחבי העיר, שודרגו מירוצי כפר סבא למיניהם, התקיימה פעילות ספורט ייחודי לוותיקים, קיימנו פעילות ייחודית ביום ההליכה העולמי ועוד. כל זאת בשיתוף פעולה עם רשות הספורט העירונית.
  3. רווחה – הטמענו ביחד עם מנהלת אגף שירותים חברתיים קהילתיים את הרחבת מדיניות ושיפור השירות לתושבים, הוחלט על שיפוץ ושדרוג מועדון קדימה לילדים בסיכוי, בסיוע של אליזה רגב וגיוס תרומות.
  4. בריאות – בימים אלו מקודמת תוכנית הבריאות והחוסן העירונית, בשיתוף ובראשות מנהלת תחום בריאות וחוסן בעירייה, בין היתר קיום סדנאות לילדים ולמבוגרים, להורים, קידום אורח חיים בריא בקרב כלל תושבות ותושבי העיר, הקפדה על מדיניות מזון בריא במוסדות העירייה השונים, ביניהם מוסדות החינוך והמזנונים בבתי הספר.
  5. ביטחון – על פי מדיניות ראש העיר, הורחבה התקנת מצלמות אבטחה ברחבי העיר, תוגברו סיורים של השיטור העירוני, התחלנו בבניית מרכז חירום חדש ומשוכלל, קיימנו תרגילי חירום וביטחון בשיתוף פיקוד העורף, עליהם זכינו בשבחים רבים, הרחבנו את מעגל המתנדבים.

 

תכניות לשנה הבאה: במסגרת מדיניות העירייה, אותה מוביל ראש העיר רפי סער, מתוכננים פרויקטים ותוכניות עבודה רבות ומגוונות לשנה הבאה, אשר אנו שוקדים עליהם בימים אלו הן מבחינת תכנון והן מבחינה תקציבית, בין היתר: הגדלת תקציב הספורט העירוני וכן תקציב התמיכות, טיפול במכרז עירוני חדש בנושא ניקיון שיכלול את הרחבת ניקיון העיר על ידי מכונות טיאוט ושטיפה נוספות, שדרוג משמעותי נוסף ונרחב של הגינות הציבוריות ברחבי העיר כולל בניית גנים ציבוריים חדשים, המשך רישות העיר במצלמות אבטחה חכמות לשמירה על ביטחון הציבור, סיום בניית מרכז החירום החדש, קידום שיפוץ מועדון "קדימה", כמו גם מועדוני קשישים ברחבי העיר והגדלת הפעילות העירונית בנושא בריאות הציבור.

דני הרוש, סגן ראש העיר 

מחזיק תיק איכות הסביבה למעט טיפול בפינוי אשפה, תיק הביטחון ותיק הספורט.

סיעה: דרך חדשה

כתובת: המעלות 6/10

טל' נייד: 050-3166440

מייל: danih@ksaba.co.il

מייל נוסף: dani178.h@gmail.com

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות