מצבו של חבר המועצה לשעבר, יו"ר ש"ס, שמעון פרץ השתפר

מאת: אירית מרק

מצבו של שמעון פרץ, חבר מועצת העיר לשעבר בכפר סבא, השתפר והוא צפוי לעבור לשיקום בבית החולים לווינשטיין

שמעון פרץ

אהבת התושבים הרבה, האלפים שלקחו חלק בתפילות להחלמתו, רבים שהגיעו לבקרו, והביעו תמיכה במשפחה, חיזקו מאוד את משפחת פרץ, שקיבלה מאות אם לא אלפי טלפונים הדורשים לשלומו.

שמעון פרץ, איש אהוד מאוד בכפר סבא, בשל אופיו החם – החיוך שלא מש מפניו, יכולתו לתקשר ולהתחבר עם כל אדם בשניות, הכנסת האורחים הידועה שלו ושל רעייתו דניאל, כל אלה ועוד הביאו כאמור אלפים מודאגים, לקחת חלק בתפילה לרפואה שלמה ומהירה.

כזכור, לפני כשבועיים, מספר ימים לאחר יום הולדתו, הובהל פרץ לבית החולים מאיר בכפר סבא, כשהוא סובל מדימום במוחו. מאוחר יותר הועבר לטיפול בבית החולים בלינסון.

בתו, קלודין כתבה לו במילים חמות "חמישי הגיע, בא לי להיכנס מחר אליך לשבת ולראות אותך מוכן מבעוד מועד, לבוש בחליפה של שבת יושב בספה עם הקפה והסיגריה, ועם הספר לומד, מכוון את השעון שבת, מעביר את הסיר של החמין לפלטה ומכין את הנרות. בא לי שתחזור מבית כנסת וגם אם יכנסו איתך 20 איש רק אותך ישמעו שתאמר שבת שלום במנגינה שלך, תשיר שלום עליכם ותזרז את כולנו ליטול ידיים כי אתה רעב, וביום שישי אתה לא אוכל הרבה כי אתה תמיד אומר שצריך לאכול את סעודת השבת בנשמה יתרה

שמעון פרץ

ואז תוציא את הגלידות שכל שבת קיץ או חורף אתה לא תוותר עליהם! ותיתן לנכדים כמה שהם יבקשו גם אם נגיד לך אבא די אתה מגזים, אל תביא להם יותר, ואתה בשביל לא לשבור את המילה שלנו לילדים שלנו תקרא להם בשושו ותיתן להם שוב, ואז תשחק איתם כאילו הם בני גילך, תשכב על הרצפה תעשה את עצמך נופל והם ירוצו אליך שיראו שאתה עובד עליהם הם יטפסו עליך והחיוך שלך יהיה מרוח מצד לצד עד שהעיניים שלך יעצמו, בא לי… ממש בא לי..
אבל עוד שבת תעבור ואתה תהיה בבלינסון

שמעון פרץ. תמונת ארכיון

חצי מתקשר חצי צולל, פעם מחייך פעם ישן, ובגלל חיידק ארור שהגיע אתמול אז גם לא עברת ללוינשטיין, אבל אנחנו איתך עטרת ראשי, איתך 24/7 ולא זזים מלידך במשמרות מתחלפות כי ככה מגיע לך, כי תמיד היית בשבילנו, ואנחנו מאמינים באמונה שלימה, שעוד קצת ממש אתה תקום מהמיטה הלא אופיינית לך, ושאני אגיד לך אבא אני מתה עליך, אתה תגיד לי ״מאמא, אם את מתה את לא יכולה לאהוב אז תחיי״! וזה מעלה לי חיוך המנגינה והאופן שבו תאמר את זה.
אוהבת אותך יותר מאת עצמי, מתפללת ומחכה כל יום שתחזור לעצמך".

לרפואת שמעון חגי בן רבקה לרפואה שלימה ומהירה וחזרה לאיתנו כבתחילה התפללו

שִׁיר הַמַּעֲלוֹת, רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי, יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:
{ב} רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי, גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:
{ג} עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים, הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:
{ד} יְהוָה צַדִּיק, קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:
{ה} יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר, כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:
{ו} יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת, שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:
{ז} שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר, וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:
{ח} וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם, בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות