ביוזמת ראש עיריית כפר סבא, רפי סער: סיירת שכונות שבועית עם סגנו דני הרוש ומנהל מחלקת ניקיון ראובן אביסף

בחודש יולי סיפרנו לכם על יוזמה מיוחדת של ראש העירייה, רפי סער, לפיה סיירת שכונות תצא בכל שבוע לשכונה אחרת בעיר ותלמד על בעיותיה בשיתוף ועד השכונה.

מאת: אירית מרק

סגן ראש העיר ומחזיק תיק חזות העיר דני הרוש, וממלא מקום, סגן ראש העיר ומחזיק תיק השכונות עו"ד איתן צנעני, מקיימים בחודשים האחרונים סיורים נרחבים ברחבי העיר ובשכונות השונות, יחד עם נציגי התושבים, במטרה לטפל בתשתיות שהוזנחו משך שנים ארוכות. כך למשל, התקיימו סיורים שונים בשכונות קפלן, כיסופים, הדרים, יוספטל, עלייה ועוד, כמו גם ברחובות שונים בכפר סבא.

ראש העירייה, רפי סער עם סגניו

השבוע בדקנו מה עלה בגורל הסיורים השבועיים העוסקים בנושא טיפוח השכונות והרחובות, שדרוג הגינות הקהילתיות, הרחבת פעילות בני הנוער באזור, מצוקת חניה, הוספת גופי תאורה והנגשת מדרכות ותיקונן.

המטרה : להעניק לתושבים שירות מיטבי ולקיים שיתופי פעולה בין הצדדים. בנוסף, הוחלט על ביצוע הליך שיתוף ציבור לצורך הקמת גן שעשועים חדש בשכונת גבעת אשכול, שישרת את ילדי האזור בפרט, ואת ילדי כפר סבא בכלל.3

סגן ראש העיר ומחזיק תיק חזות העיר, דני הרוש: "לבקשתו של ראש העיר, יצאה לדרך תוכנית רחבת היקף הכוללת קרצוף וריבוד כבישים, החלפת ריהוט רחוב לפי הצורך, שיפוץ גינות ציבוריות, ביצוע שיפורים בטיחותיים ועוד. במסגרת הליך שיתוף הציבור, מתבצעים סיורים עם התושבים, במהלכם מועלים נקודות חשובות, ואלו ייבחנו לעומק".

סגן ומ"מ ראש העיר ומחזיק תיק השכונות, עו"ד איתן צנעני: " אין ספק כי העיר מצויה כיום בתנופת עשיה והתפתחות. כחלק משדרוג התשתיות בעיר, אנו נותנים דגש על שדרוג התשתיות בשכונות הוותיקות. במסגרת זו, אנו מקיימים פגישות רבות עם ועדי השכונות ונציגי התושבים, וכן סיורים בשטח, על מנת לפתח ולשדרג את התשתיות בהתאם לצורכי התושבים, תוך מתן משקל להעדפותיהם ובקשותיהם".

דני הרוש מציג: דיווח שבועי

מאז יצאה הסיירת לדרך מקפיד הרוש בכל שבוע לדווח לציבור על סיוריו. "השבוע, במסגרת הסיורים הקבועים שאני עורך ברחבי העיר, הגעתי לרחוב המפלס. במסגרת הסיור הועלו סוגיות הנוגעות בין היתר לשדרוג ניקיון הרחוב, מתקני משחקים, גינות כלבים ועוד. הסוגיות שהועלו יבחנו על ידי הגורמים המקצועיים, כמו כן חלק מהנושאים כבר טופלו ושאר הנושאים יכנסו לתכניות העבודה בתקופה הקרובה", דיווח הרוש על הסיור במפלס.

שכונת גני השרון
"נפגשתי השבוע עם נציגי שכונת גני השרון במזרח כפר סבא.
במהלך הסיור, העלו התושבים נקודות וסוגיות בנושאים מגוונים, דוגמת שדרוג תאורת הרחוב, ביצוע עבודות גינון, ניקיון ועוד ועוד. כל הבקשות והסוגיות שהועלו, הועברו לידי בחינת הגורמים המקצועיים בעירייה.
נמשיך לקיים סיורים דומים באופן יזום ושוטף, והכל במטרה אחת – לתת לכל אחת ואחד מכם את השירות הטוב ביותר".

עם ועד התושבים ברחוב האירוס וברחוב גרץ
האירוס וגרץ

 

"נפגשתי עם ועד התושבים ברחוב האירוס וברחוב גרץ. הקשבתי לתושבים ולבקשותיהם ואלו נלקחו לתשומת לבי. כמו כן סיירתי עם הגורמים המקצועיים בפארק 80 שבמערב העיר בו התבצעו לאחרונה עבודות גינון שונות. שמחתי לגלות שהעבודות בוצעו במקצועיות ואנו נמשיך בביצוע עבודות נוספות לרווחת כל באי ומשתמשי הפארק".

כיסופים 

לפני מספר חודשים הגיעה הסיירת גם לשכונת כיסופים "במסגרת הסיורים, שכללו את נציגי מחלקות העירייה השונות, נפגשנו עם תושבים, שמענו את הבקשות השונות ונכין תוכניות עבודה סדורות, לחידוש ולשדרוג המרחב הציבורי בכפר סבא כולה".

כיסופים
הרוש :"אני עורך סיורים ברחובות ובשכונות העיר, עם הגורמים המקצועיים בעירייה ובשיתוף עם נציגי התושבים. במטרה לשפר את חזות פני העיר, כולל ניקיון הרחובות, הסדרת תאורה, ביצוע עבודות גינון, עבודות ציבוריות וכל הנדרש, על פי מדיניות ראש העיר רפי סער – שדוגל במצוינות ובמדיניות עירונית של מתן שירות מיטבי לתושבים. מדובר בסיורים חשובים, ואני מזמין אתכם, התושבים, לפנות אליי בכל בקשה ונושא הקשורים לחזות פני העיר".
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות