מדיח אינטגרלי – המדיח שמוכיח!

מדיח אינטגרלי – המדיח שמוכיח!

 

זוכרים את החיים שהיו לפני שהומצאו המדיחים, את ערימות הכלים אחרי כל ארוחה, הררי צלחות, כוסות וסכו"ם, איך שעות עמדנו לרחוץ ועוד פרק זמן בלתי מבוטל לנגב את הכלים הנוטפים שעל מיבש הכלים. אח, לחיי המדיחים.

במשך זמן רב היו מדיחי הכלים בגדר מותרות, אנשים לא הבינו את הצורך וחששו מהוצאות מיותרות. אך היום קיים היצע גדול ומגוון המתאים לכל צורך, גודל משפחה ותקציב. בשוק קיימים מדיחי כלים רגילים, חצי אינטגרלים ומדיח אינטגרלי מלא. הכוונה היא למכשיר המונח בתוך גומחה ייעודית בין ארונות המטבח. ליצירת קשר ורכישת מדיח, הקליקו!

https://www.electroclick.co.il/category/מדיח-אינטגרלי

 

הייחודיות במדיח האינטגרלי הוא בעיקר בעיצוב שלו. פאנל הפיקוד ממוקם בדופן העליונה של דלת המדיח, כאשר הדלת סגורה הוא סמוי מן העין ואין אליו גישה מה שמאפשר להסתיר את המכונה מאחורי פלטה זהה למטבח כך שלא יראו שיש הבדל בין הדלתות והארונות. 

כאשר באים לרכוש מדיח חשוב לבחון כמה פרמטרים חשובים. בראש ובראשונה את המיקום המיועד, מכיוון שאם אין נישה מתאימה בין ארונות המטבח לא ניתן לרכוש אינטגרלי ויש להסתפק בחצי אינטגרלי או במדיח רגיל, המכונה גם ניצב. לכן המידות של החלל הן אחד השלבים הכי חשובים בבחירה.

רוב מדיחי הכלים בדרך כלל מגיעים בשתי מידות מקובלות. מדיח רחב הינו 60 ס"מ ומדיח צר רוחבו 45 ס"מ, מידות העומק במדיחים נעה בין 57-60 ס"מ כסטנדרט ברוב המדיחים. המדיחים הגדולים גובהם גם באופן עקרוני עומד על 85 ס"מ אם כי ניתן לשחק מעט עם הגובה על מנת להתאים למידות הנישה. חשוב לזכור כי המידות לא יכולות להיות בערך וחייבים להגיע עם כל המידע והבדיקות טרם הרכישה וחשוב להתייחס למרחב פתיחת הדלת ולהותיר מקום לצנרת המים.

הבחירה ופונקצית הגודל נגזרת מאופן ותדירות השימוש. עבור משפחה נדרש מכשיר בעל קיבולת גבוהה, אנשים החיים לבדם אין להם צורך במדיח גדול וכמויות הכלים שהם מייצרים מספיקות למכשיר קטן. לא רק הגודל קובע, גם תכניות ההפעלה הנדרשות. בכל מכשיר יש את התכניות הבסיסיות, אך ישנם גם מכשירים בעלי תכניות ניקיון מתקדמות בעיקר לטיפול ברמות לכלוך גבוהות ומאתגרות. תכניות ההפעלה נבדלות בעיקר בטמפרטורת הניקוי וזמני העבודה. ליצירת קשר ורכישת מדיח, הקליקו!

 

מאחר והמדיחים נועדו להקל על החיים, חשוב לבחור את המדיח שעושה סדר והיגיון בסידור שלו. שהמרחב הפנימי מאורגן כראוי וניתן לשנותו בהתאם לצורך. חשוב שהסלסילה העליונה תהיה דינמית על מנת לפנות מקום לכלים גבוהים בחלק התחתון ולוודא שגם מחזיקי הצלחות גמישים ומתקפלים בהתאם לצורך. 

לאחר שהוגדר הגודל הרצוי והתוכניות הנדרשות ניתן לבחור את המדיח המתאים. חשוב מאוד לוודא שמדובר במותג בינ"ל מוביל, כזה העומד בתקנים בינ"ל מחמירים של מכשירי חשמל. האיכות נמדדת לא רק בפונקציות ובתוכניות, היא גם שאלה של טכנולוגיות מתקדמות לניהול מים וחסכון מקסימלי באנרגיה. ליצירת קשר ורכישת מדיח, הקליקו!

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות