5 קריטריונים שיעזרו לכם לבחור מסעדה לאירועים

 קריטריונים שיעזרו לכם לבחור מסעדה לאירועים

בעוד שישנם אירועים מרובי משתתפים המצריכים סגירת אולם, ניתן גם למצוא לא מעט סיבות לשמוח החל מימי הולדת ועד לבריתות, בהן נרצה להקים אירוע מכובד, אך כזה שלא יכלול למעלה ממאה עד מאה חמישים משתתפים לכל היותר.

לפתע, כאשר אופציית אולם האירועים כבר איננה מונחת על השולחן או לכל הפחות התרחקה, אנו בהחלט עלולים למצוא את עצמנו מבולבלים ומהוססים באשר לשפע המסעדות שמציעות עצמן לאירועי בוטיק. האם כולן ככולן עונות על הקריטריונים הנדרשים? ומה הם בעצם הקריטריונים שעליהם אולמות אירועים עונים ושעבורנו נחשבים למובנים מאליו?

בחירת מסעדה לאירוע – שלב אחר שלב

מבלי להכביר עוד במילים, כדי להגיע לבחירה עמה אתם שלמים ומרוצים, מומלץ לעמוד על חמשת המאפיינים הבאים.

קרבה לאזור מגוריכם

בעוד שאולמות אירועים לרוב ממוקמים באזורים נידחים או מרוחקים, הרי שמסעדות אינן יוצאות אל מחוץ לפאתי העיר. על כן, כאשר טווח הבחירה הוא הרבה יותר גמיש, מומלץ לשים את הדגש על בחירת מסעדה שממוקמת בקרבת אזור המגורים.

לצד העובדה שזוהי דרך נוחה ובטוחה להקל על התכנונים והלוגיסטיקה הכרוכה באירוע, זהו גם אמצעי יעיל לצמצום וסינון הבחירה מתוך מסעדות רבות נוספות.

הגעה לטעימות

אולם אירועים או מסעדה? אין זה משנה כאשר מדובר בטעימת המנות שיוגשו למוזמנים שלנו. גם במסעדה, וודאי שלא הייתם רוצים לנחש איזה מזון יוגש לאורחים, שכן זהו הסממן המובהק ביותר שאותו כולם אחר כך זוכרים.

הקפידו לעמוד על זכותכם להגיע לטעימות. רבות מן המסעדות מאפשרות זאת בימים בהם מתקיים אירוע, אז יוצאות המנות מן המטבח. לא אפשרו לכם להגיע לטעימות? בזה הרגע צמצמתם את הבחירה אף יותר.

חניה נגישה

בעוד שאולמות אירועים מציעים חניות רחבות ידיים, הרי שלמרבית המסעדות אין חניה מוסכמת. על כן, חשוב לוודא זאת מראש ואף במסגרת ההגעה לטעימות, גם לסייר מעט באזור. אם היה וחיפשתם מסעדות לאירועים קטנים בראשון לציון, וודאי שתרצו להבטיח כי בעיר כה סואנת אין האורחים נדרשים לחיפוש קדחתני אחר חניה.

סאונד

מוזיקה הייתה ותמיד תהיה אמצעי נהדר לגיבוש אווירה מזמינה ונפלאה. על כן, הקפידו תמיד לוודא כי המסעדה שהנכם מתכוונים לסגור לאירוע הקרוב, כוללת בתוכה מערכת סאונד ואף עמדת תקליטן למקרה שבו תרצו לשכור את שירותיו של איש מקצוע נפרד.

ניהול האירוע

לסיום, חלק מן המסעדות מציעות שירות מקצועי לניהול האירוע מתחילתו ועד סופו. אם אינכם רוצים להיות מודאגים מנוחיותם של האורחים, מוטב לשים את הדגש גם על קריטריון זה, ולברר מראש אם ישנו מנהל אירוע שמלווה את היום המשמח. אין זה מחייב, אך זה בהחלט יכול לשחרר אתכם מן הכבלים של מארחים, ופשוט ליהנות עם כל המוזמנים.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות