מתנות מומלצות להורים הטריים

מתנות מומלצות להורים הטריים

מחפשים רעיונות מקוריים ומלהיבים כמתנה להורים הטריים? רוצים להפתיע ולרגש את ההורים הטריים והמאושרים עם מתנה מדליקה ומיוחדת במינה? אם כן, הכנו עבורכם שלוש אופציות למתנות מושלמות להורים החדשים.

רקע כללי

נהוג להביא מתנות להורים הטריים מיד לאחר הלידה, את המתנה אפשר להעניק להורים השמחים כאשר מבקרים אותם בבית חולים, עם זאת עדיף להמתין עם חלוקת המתנות להורים הטריים עד שהם יוצאים מבית החולים ושבים לביתם עם הפעוט, כיוון שכך הם לא יצטרכו להתמודד עם שלל המתנות והנפח הרב שלהן. 

יש מגוון אופציות ורעיונות למתנות להוריים הטריים, אך כדאי לבחור מתנה מקורית וייחודית כדי שההורים הטריים לא יקבלו את אותה מתנה כמה פעמים. נכון, יש מתנות מדליקות הנחשבות לפופולריות כמתנה להורים הטריים, למשל מארז לאם ולתינוק המכיל בגד גוף לפעוט, מגבת לתינוק, קרם איכותי ופריטים שימושיים לאם, יש גם מתנות כמו מנשאים מעוצבים ואיכותיים לתינוק ועוד.

עיסוי זוגי להורים הטריים

לאחר 9 חודשי הריון ולאחר הלידה ההורים הטריים חוזרים לביתם עם התינוק וכמו כולם מתחילים להתמודד עם גידול הפעוט ולילות ללא שינה. לכן, אפשר להפתיע את ההורים הטריים, ובמיוחד העייפים, עם מתנה מקורית כמו שובר לעיסוי זוגי במתחם ספא באזור המגורים או במרחק של נסיעה קצרה מביתם. 

ההורים התשושים ישמחו לעיסוי זוגי מפנק ומרגיע, העיסוי מעורר אנרגיות ומסייע לשמירה על הבריאות והוא ממריץ את מחזור הדם, העיסוי גם משחרר שרירים תפוסים ומעלים כאבים ומיחושים שונים. כדאי לבחור עיסוי זוגי כדי להעניק מתנה רומנטית להורים הטריים.  

פוף וכרית הנקה

נשים רבות מעדיפות להניק את התינוק בעודן יושבות על פוף גדול, רך ונעים, לרוב הן נעזרות גם בכרית הנקה גדולה וצבעונית. אפשר לרכוש בחנויות המובילות סט הכולל פוף גדול בצורת אגס או פוף ישיבה אחר עם כרית הנקה בגוון לבחירה. 

שובר מתנה לצילומי ניו בורן

אחת המתנות המדליקות והשוות ביותר, אפשר להעניק להורים הטריים שובר לצילום התינוק בסטודיו מקצועי. מומלץ להזמין שובר צילומי ניו בורן כמה שבועות לפני תאריך הלידה המשוער מאחר ויש להצטלם בסטודיו כאשר התינוק בן 5 עד 14 ימים. הזמנה מראש מאפשרת להורים הטריים לקבוע מועד מיד לאחר הלידה וליהנות מאלבום תמונות מדהים ומרגש וממזכרת לכל החיים.

את הצילומים של התינוק הרך כדאי לבצע רק בסטודיו של צלמת עם כנפיים – Photofairy. הסטודיו הוקם על ידי הצלמת המוכשרת והמנוסה לימור אהרון. כדאי לדעת כי הסטודיו המקצועי מציע מעטפת שירותים רחבה, לכן תוכלו לצלם את כל המשפחה במקום ויש לא מעט משפחות המתכנסות יחד לצילומי משפחה אחת לשנה כדי ליצור פאזל משפחתי ותיעוד לדורות הבאים. צוות הסטודיו מתמחה בין השאר גם בצילומי הריון, ילדים, תדמית, קייק סמאש, בוק בת או בר מצווה ועוד.   

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות