תושב כפר סבא, חטף, אנס וביצע מעשה סדום מזעזע באשה

כתב אישום חמור ביותר הוגש השבוע כנגד תושב כפר סבא שביצע אונס מזעזע בהולכת רגל מרעננה. 10 שנים אחרי, עלתה המשטרה על זהותו וכאמור השבוע הוגש כתב האישום. 

מאת: אירית מרק

ביום 1.2.2009 בשעה 20:30 לערך, צעדה א.א. בת 44 ברחוב דולב ברעננה לעבר רכבה שחנה במקום. הרחוב היה ריק למעט רכב נוסף שחנה במקום.

באותה עת ארב במקום הנאשם, כשהוא לבוש בגדים כהים, חבוש בכובע צמר ועוטה כפפות גומי, וברשותו חפץ חד, אזיקון וחומר חיטוי.

המתלוננת צעדה אל רכבה, נכנסה אליו, נעלה את דלתות הרכב, ובטרם הספיקה להניע את הרכב הגיח לעברה הנאשם, סנוור את פניה בדרך שאינה ידועה למאשימה, וניסה לפתוח את דלת הנהג. המתלוננת שהבחינה במעשי הנאשם, נבהלה וניסתה לצפור בצופר הרכב ללא הצלחה

משנוכח הנאשם כי דלתות הרכב נעולות, ניפץ בכוח את חלון דלת הנהג, התיז על פניה של המתלוננת חומר, שטיבו אינו ידוע למאשימה, וגרם לה לצריבה בפנים.

הנאשם פתח את דלת הנהג, גרר בכוח את המתלוננת אל מחוץ לרכב, כשהיא מחזיקה בתיקה, ונצמד אליה מאחורה. המתלוננת החלה לזעוק לעזרה והתחננה לנאשם כי ייקח את רכבה וחפציה אך יניח לה, הנאשם הורה למתלוננת לשתוק ולא לצעוק, כפה עליה בכוח ללכת, חסם את פיה ואיים עליה באמצעות חפץ חד שהצמיד לגבה ולצווארה.

הנאשם המשיך לדחוק במתלוננת, לעבר צידו השני של הרחוב ולתוך הפרדס, דרך פרצה בגדר המקיפה את הפרדס, כשבחלק מהזמן חנק את המתלוננת באמצעות ידו. הנאשם הורה למתלוננת להעביר את ידיה אחורנית, והיא עשתה כן והנאשם ניסה לאזוק את ידי המתלוננת באמצעות אזיקון, אך הצליח לאזוק רק את ידה הימנית.

במהלך הובלתה של המתלוננת בכוח בפרדס, נפלה המתלוננת מספר פעמים על האדמה הבוצית ונחבלה, אך הנאשם המשיך וצעק עליה לעמוד ולהמשיך ללכת, תוך שדוחף אותה בכוח. בשלב מסוים שאל הנאשם את המתלוננת לשמה והיא השיבה לו את שמה הפרטי.

בתוך הפרדס הורה הנאשם למתלוננת לזרוק את תיקה והשקית בה החזיקה בידה והיא עשתה כן והנאשם המשיך לדחוק בה לצעוד, עד שהורה לה להניח את מפתחות רכבה במקום אחר בפרדס, והיא עשתה כן. ומשם המשיך הנאשם לדחוק בה לצעוד למקום אחר בפרדס.

הנאשם לא שעה לבכייה ותחנוניה של המתלוננת, שחזרה והתחננה לנאשם שיניח לה,  ואף הציעה לו לקחת את רכבה וכל רכושה. הנאשם פעל לאורך האירוע בקור רוח ובצורה מחושבת והורה למתלוננת לשתוק בעברית ובערבית ("אוסקוט") והוסיף כי "ייקח את רכבה אחר כך" ואמר "את יודעת מה אני רוצה".

לאחר שהוביל את המתלוננת לעומקו של הפרדס, עצר הנאשם בסמוך לעץ, הפשיט את מכנסיה ותחתוניה של המתלוננת, ובעודו עומד מאחוריה החדיר מספר אצבעות אל תוך איבר מינה.

מיד לאחר מכן, הורה הנאשם למתלוננת להתכופף קדימה והיא עשתה כן תוך שנשענה על ענף, הנאשם שבר את הענף, משך בשערה בכוח והחדיר בכוח את איבר מינו אל תוך פי הטבעת של המתלוננת, תוך שגרם לה לחבלות בפי הטבעת ולכאב רב; קרע את חזייתה באמצעות החפץ החד ומישש את שדה השמאלי; הנאשם המשיך במעשיו אלה במשך מספר דקות עד שהגיע לפורקנו.

כל אותה העת הנאשם לא שעה לבכייה ותחנוניה של המתלוננת כי יניח לה וכי הוא מכאיב לה, והורה לה לשתוק.

לאחר שהגיע לפורקנו, שאל הנאשם את המתלוננת האם הוא שפך זרעו "בפנים או בחוץ", והיא השיבה לו בחוץ, והוא השיב בתגובה "למה את סתם אומרת".

לבקשת המתלוננת אפשר הנאשם למתלוננת ללבוש חזרה את מכנסיה, אך לאחר שהתלבשה הורה הנאשם למתלוננת להוריד בשנית את מכנסיה ותחתוניה, למרות תחנוניה כי יניח לה לנפשה, ושטף את איבר מינה ופי הטבעת שלה בחומר חיטוי, תוך שהוא מחדיר אצבעותיו לתוך איבר מינה של המתלוננת.

לאחר שסיים לשטוף את איבר מינה ופי הטבעת של המתלוננת, התיר הנאשם למתלוננת להתלבש והוביל אותה בכוח למקום אחר בעומקו של הפרדס, בעוד המתלוננת המשיכה והתחננה בפני הנאשם כי יתיר לה ללכת, באומרה לו כי לא ראתה את פניו בשום שלב, שכן היה מאחוריה, ועל אף תחנוניה המשיך הנאשם ודחף את המתלוננת עד שהגיע למקום בפרדס, שם ציווה עליה ללכת ישר בעודו נמלט לכיוון הנגדי.

"במעשיו המתוארים לעיל, ביצע הנאשם חבלה במזיד ברכב המתלוננת; חטף אותה מרכבה תוך שימוש בכוח ובאיומי סכין אל תוך הפרדס; בעל את המתלוננת שלא בהסכמתה החופשית תוך איום בנשק קר ותוך גרימת חבלה גופנית; ביצע בה מעשה סדום בנסיבות אינוס שלא בהסכמתה החופשית תוך איום בנשק קר ותוך גרימת חבלה גופנית וכן ביצע בה מעשה מגונה שלא בהסכמתה החופשית תוך איום בנשק קר ותוך גרימת חבלה גופנית".

הנאשם מואשם בחטיפה, אינוס תוך איום בנשק קר וגרימת חבלה גופנית, מעשה סדום וחבלה. 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות