גארדה לנד – ביקור חלומי בפארק השעשועים המרשים של איטליה

מדינות אירופה הן אחד מהיעדים העיקריים של טיולי משפחות ישראליות, הן בגלל הקרבה וכרטיסי הטיסה הזולים יחסית והן מכיוון שבאירופה ניתן למצוא את הכל מהכל – כל סוגי הטיולים, החוויות והאטרקציות. כך גם בנוגע לפארקי שעשועים, כנראה הבילוי האהוב ביותר עולם על ילדים (וגם על לא מעט מבוגרים…). באיטליה – אחד היעדים הקרובים והפופולריים ביותר בקרב משפחות ישראליות, ניתן למצוא את אחד מפארקי השעשועים הגדולים והמרשימים ביותר באירופה – גארדה לנד. מה יש לפארק זה להציע ומדוע מומלץ להצטייד בכרטיסים מראש?

 

אחד מפארקי השעשועים הגדולים באירופה

גארדה לנד הוא אחד מכמה גני השעשועים הגדולים והמרשימים ביותר באירופה, ומביני דבר טוענים כי רק דיסנילנד פריז מציב תחרות אמיתית לפארק. אם מתעלמים לרגע מהתוכן הידוע של סידני המאפיין את הפארקים שלהם, מתקבל כי גארדה לנד הוא פארק השעשועים האטרקטיבי ביותר באירופה, וכזה בו ניתן למצוא רכבות הרים "רציניות" ומתקני שעשועים מלהיבים אחרים שלא ניתן למצוא באף פארק אחר ביבשת.

הפארק ממוקם בצפון איטליה ושוכן לצד אגם גארדה המפורסם, המהווה יעד תיירותי משמעותי בפני עצמו עבור רבים מהתיירים ומהמשפחות המגיעות לאיטליה. הפארק הוא עונתי, ופתוח לרוב בין החודשים אפריל ואוקטובר, כלומר –בחודשי האביב והקיץ בהם מזג האוויר הוא נעים וחמים. 

למעשה, מדובר במתחם עצום אשר כולל שלושה פארקים שונים – גארדה לנד עצמו (עם רכבות ההרים וכו'), פארק סי לייף (אקווריום) ופארק מים חדש בשם "לגולנד"

 

מדוע מומלץ לרכוש עבור גארדה לנד כרטיסים מראש?

כפי שציינו לעיל, גארדה לנד הוא פארק שעשועים עונתי, הפועל בחודשי האביב והקיץ. לכן, גם אינספור המבקרים הפוקדים מדי שנה את הפארק מגיעים אליו בחודשים אלו, ובחלק מן הימים בהם הוא פתוח הפארק עשוי להכיל לא מעט מבקרים, מה שמביא להיווצרות של תורים משמעותיים בקופות. לכן מומלץ לרכוש עבור גארדה לנד כרטיסים מראש – תוכלו לרכוש כמובן עבור גארדה לנד כרטיסים באינטרנט, וכך להגיע בראש שקט ולא להמתין בתורים לקופות, במידה ויהיו כאלו. תוכלו למצוא מידע רב ונוסף על פארק גארדה לנד באתר מטיילים בעולם המצוין.

 

שיהיה ביקור מהנה ובלתי נשכח עבור כולם!

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות