בנייה קלה ב2020 – מה זה אומר?

בנייה קלה ב2020 – מה זה אומר?

בנייה קלה היא אחת משיטות הבנייה הפופולריות ביותר בשנים האחרונות, הן בישראל והן בחוץ לארץ. יחד עם זאת, אנשים רבים אינם יודעים מה זה אומר בעצם לבנות בית, משרד או כל מבנה אחר בבנייה קלה. לשם כך, ריכזנו עבורכם פה מידע אודות בנייה קלה, מה זה אומר ומה היתרונות הגדולים שלה. 

 

מהי בנייה קלה?

הבנייה הקלה לרוב מאופיינת בחלקי בניין במשקל קל יחסית, עד 50 ק"ג למטר רבוע. שלד המבנה אשר נבנה בבנייה קלה יהיה עשוי או מפלדה או עץ. המושג "בנייה קלה" הוא  מושג שגור מאוד בפי אנשים רבים ויש הטועים לחשוב ולייחס אותו גם לבנייה בפחונים, להצבה של מבנים מוכנים כגון קראווילות או בתי עץ או לסגירה של מרפסות וכדומה בעזרת קירות גבס וכיוצא בזה. 

בנייה קלה – יתרונות ועלויות

אנשים רבים מעוניינים לבנות בית או להרחיב בית קיים אך נתקלים בכל מיני מכשולים ובעיות בדרך שמונעים מהם לעשות כן. לעיתים אלה הן בעיות תכנוניות. לעיתים אחרות מדובר בבעיות של תקציב מוגבל. אם גם אתם נתקלתם בבעיה כזו בוודאי תשמחו לדעת שבנייה קלה בהחלט יכולה להוות פתרון מוצלח עבורכם. 

לבנייה קלה יש יתרונות רבים. בין יתרונות אלו ניתן למנות את העלויות הנמוכות יחסית של הבנייה בשיטה הקלה ביחס לבנייה בשיטות אחרות. מה שמוביל להוזלה המשמעותית הזאת בעלויות הבנייה הוא משך הזמן הקצר שלוקח לבנות מבנה כלשהו בבנייה קלה לעומת משך הזמן הארוך וכמות אנשי המקצוע שדורשת בנייה מורכבת יותר. מבנה בבנייה קלה ניתן לבנות תוך כשלושה חודשים בממוצע. 

יתרונות נוספים של הבנייה בשיטה הקלה הם העובדה כי בנייה זו נחשבת ידידותית מאוד לסביבה. בניה זו היא פחות מלכלכת, יוצרת פחות אבק סביבתי ולכן יותר נעימה לכל הנמצאים בסביבה. כמו כן, על אף כי רבים טועים לחשוב כי מבנה הנבנה בשיטת הבניה הקלה אינו אטום הדבר אינו נכון כלל. גם בבנייה קלה ניתן לבנות מבנים אטומים למים, עמידים לרעידות אדמה, מבודדים חום וקור,  ובעלי גימור איכותי.

להיעזר באנשי מקצוע

אם אתם מתלבטים אם לבנות בית או להרחיב בית קיים בבנייה קלה הכי טוב הוא להתייעץ בנושא עם אנשי מקצוע אשר מבינים בתחום. מכיוון שקיים בלבול רב בנוגע למושג של בנייה קלה אם רק תבררו עם חברים או באינטרנט יתכן ותצאו יותר מבולבלים. גשו לאיש מקצוע מנוסה ומיומן, שאלו את כל השאלות ותקבלו את התשובות הכי מהימנות.

חומרים וציוד לבנייה קלה כדאי להזמין רק מחברת רוטנברג, החברה הוותיקה והמובילה בישראל לאספקת חומרים, ציוד ופתרונות מתקדמים לבנייה, לרבות לתחום הבנייה הקלה. החברה מקדמת את תחום הבנייה הקלה והמהירה בישראל ומשווקת מגוון חומרים איכותיים של מיטב המותגים, כמו כן החברה מפעילה מרכז ידע והדרכה על מנת לסייע לקבלנים וליזמים וכדי לקדם את התחום.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות