סט סכינים משחקי השף

כל מי שחובב אוכל ובישול בישראל בוודאי צפה בשנים האחרונות באחת או יותר מעונות סדרת הריאליטי משחקי השף. אם גם אתם צפיתם אתם בטוח מכירים גם את אחד השופטים בסדרה, השף הישראלי אסף גרניט. על אופיו של גרניט כשופט נאמר הרבה לכאן ולכאן, על כך שהוא קשוח ואינו מתפשר וגם שהוא יכול להיות מאוד רגיש. רק על דבר אחד אין ספק – איכות האוכל היוצא ממטבחו וטעמו המשובח. כל מי ששואף להיות שף, וכל מי שפשוט נהנה להיות במטבח וחולם להוציא תחת ידיו אוכל איכותי שכזה, מבין כי אחד הדברים הבסיסיים שכל בשלן צריך זה סכיני מטבח מקצועיים. 

למה לכם סכיני מטבח מסדרת משחקי השף?

אפשר לבשל ולהכין אוכל עם כל סכין ובעזרת כל חומר גלם. אך אם תשאלו כל טבח מקצועי או שף הם ידעו לומר לכם שהאיכות של הציוד שלכם והאיכות של חומרי הגלם הם אלה שנותנים לאוכל את טעמו העשיר והעסיסי. גם אם בישלתם את התבשיל שאכלתם שלשום במסעדה בדיוק לפי המתכון שקיבלתם ויצא לכם בדיוק בצבעים ובמראה הנכון, אך לא השתמשתם בסכיני מטבח מקצועיים ובחומרי גלם טובים, כנראה שהטעם לא יהיה בדיוק אותו דבר. 

כן, לפעמים חיתוך נכון ומדויק של האוכל יכול להשפיע על הטעם שלו ועל כל חוויית האכילה. דוגמה טובה מאוד לכך הם דגים ובשר. כדי לפלט נכון את הדג כך שהטעמים והמרקם יצאו מדויקים צריך סכין שף מקצועית וכך גם לגבי חיתוך של נתחי בשר שונים. אפילו כשזה מגיע לעשבי תיבול אפשר להרגיש מתי עשבי התיבול נקצצו דק דק בסכין שף ומתי הם נקצצו רק בערך ולא העניקו את כל הטעמים שבהם למנה שבישלתם.  

סכיני שף

כאמור, סכיני שף הם סכינים שיעשו עבורכם את כל ההבדל במטבח. כעת תוכלו גם אתם ליהנות מסכיני מטבח מסדרת Precision של חברת נעמן – סדרת סכיני שף איכותיים ומקצועיים. חדות הלהב שלהם, העשוי פלדה גרמנית מחושלת והקלות בה הם יחתכו כל חומר גלם, הידיות הייחודיות מונעות ההחלקה וחיי המוצר הארוכים שלהם הם מה שהופכים אותם להכרחיים בכל מטבח. 

בסדרת סכינים זו תוכלו למצוא סכיני מטבח מסוגים שונים – סכין רב שימושית, סכין גמישה לפילוט, סכין יוסובה המתאימה במיוחד לחיתוך ירקות וקיצוץ עשבי תיבול, סכין סנטוקו גמישה ומדויקת המיועדת לפירוק של נתחי בשר, סכיני שף חלקות ועוד. כל הסכינים מגיעים עם עשר שנות אחריות, כמובן. 

סכיני שף למטבח הביתי או התעשייתי כדאי להזמין רק מחברת נעמן. החברה הוותיקה נוסדה בשנת 1939 וכיום היא החברה המובילה בישראל בתחום כלי הבית והמטבח. נעמן מייבאת ומשווקת כלי אוכל, מטבח והגשה ממיטב המותגים בעולם, כולל סכינים, מוצרי בישול ואפייה, כלי אחסון וארגון באיכות גבוהה ובעיצוב מרהיב ועוד.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות