פז בורד, תלמידת תיכון אורט שפירא נבחרה למצטיינת העיר בפעילות חברתית והתנדבותית

תלמידת תיכון אורט שפירא נבחרה למצטיינת העיר בפעילות חברתית והתנדבותית
פז בורד

מאת: אירית מרק

פז בורד מתנדבת מצטיינת

תלמידת כיתה י"ב בתיכון אורט שפירא בכפר סבא נבחרה למצטיינת העיר בגין פועלה ההתנדבותי ופעילותה החברתית יוצאת הדופן ותקבל השבוע, 04.02.2020, את אות הפעילה המצטיינת המחוזית של משרד החינוך – לבני נוער לבני נוער מצטיינים בתחומי הפעילות החברתית וההתנדבות .

ראש העיר, רפי סער: "קהילת העיר כפר סבא מתאפיינת ברוח ההתנדבות של תושביה ואני גאה ומברך את פז על בחירת למצטיינת המחוז של משרד החינוך בתחום זה. לפז רוח התנדבות ומעורבות קהילתית גבוהה והיא משקיעה מעל ומעבר במסגרת ההתנדבויות ומפגינה יוזמה ויצירתיות".

חבר המועצה ומחזיק תיק נוער וצעירים, אמיר קולמן: "נוער כפר סבא ידוע במידת המעורבות הקהילתית והערבות ההדדית הגבוהה שלו. יעידו על כך קבוצות המנהיגות הרבות הפעילות במרחב העירוני, אשר מיישמות זאת הלכה למעשה, במנעד מאד רחב של תחומים. אין ספק כי בני הנוער אשר תורמים מעצמם לקהילה, גם נתרמים ממנה. אני מברך את פז על בחירתה כמצטיינת מחוזית ומאחל לה שתמשיך להיות פעילה ומעורבת".

פז פעילה במספר מסגרות התנדבות בעיר, ביניהם בתכניות מד"צים, שגרירים צעירים, תוכנית "נרטיב4", ו"מרחב לנערה".

פז החלה את פעילותה ההתנדבותית מאז הייתה תלמידת כיתה ז' במסגרת של גן חינוך מיוחד. בכיתה ט' החלה התנדבות במרכז יום לגיל השלישי, ובמקביל החלה את הכשרתה כמד"צית.

עם תחילת לימודיה בתיכון החלה לפעול גם במסגרת תוכניות "שגרירים צעירים" – פרויקט להכשרת בני נוער ופיתוח כישורי מנהיגות, מעורבות חברתית ויזמות, "מרחב לנערה", ותוכנית "נרטיב4". כל זאת, במקביל להדרכה של ילדים במרכזי נוער וקהילה כמד"צית.

במסגרת תוכנית "נרטיב 4" – פרויקט בינלאומי ליצירת אמפתיה דרך החלפת סיפורים אישיים בין תלמידים בעולם, ייצגה פז את ישראל בקיץ האחרון בניו אורלינס, ארה"ב.

התלמידה פז בורד: "אני אוהבת להתנדב ולתת מעצמי למען אחרים. אני רוצה לנסות ולהשפיע עד כמה שאני יכולה על החברה שאני חיה בה".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות