הסערה בגן ויצו נמשכת: כעס על התבטאויותיה של מנהלת הגן אתיאור גילאור "זה לא היה מחדל"

בינלאומי נותן לכם במתנה 1000 שקלים

מאת אירית מרק

בשבוע שעבר חשפנו באתר החדשות המוביל השרון פוסט, את מחדל מעון ויצו עת ברחו מהגן, 2 פעוטות בני כשנה וחצי. לכתבה שפורסמה בשרון פוסט לחצו כאן

בעקבות הסערה שקמה בגן בקרב ההורים, מחו ההורים על שקרה, והבוקר הותקן בגן זמזם מיוחד.

בנוסף, האם התראיינה בתכנית הטלוויזיה אצל ניב רסקין הבוקר, ותגובתה של מנהלת המעון אתיאור גילאור, הציתה זעם נוסף בקרב ההורים.

גילאור אמרה בתכנית הבוקר של ניב רסקין "זה לא היה באמצע היום זה היה בעשרה לארבע כשנכנסו מיליון הורים. זה נשמע כאילו היה איזה מחדל, ולא היה מחדל. האימא הזו נמצאת במעון, היא אמרה שתעזוב, היא לא עזבה. היא באה למעון והכל בסדר".

"עצוב ומאכזב לשמוע תגובה כזו"

 

מעון ויצו ברחוב דניאל, כפר סבא

האימא הנסערת שבנה הפעוט שוטט לבדו ברחוב ללא ידיעת צוות הגן אמרה "אני ממש בהלם מהתגובה של אתיאור. דבר ראשון מה זה משנה באיזה שעה זה קרה, דבר שני על איזה בן דוד בדיוק היא מדברת שאני יודעת ודבר שלישי אני ממש לא אמרתי שאני עוזבת את הגן, למרות שעכשיו אחרי התגובה שלה אני אעשה הכל כדי למצוא לבן שלי גן אחר בהקדם האפשרי. עצוב ומאכזב לשמוע תגובה שכזו. אם זה לא נחשב מחדל אז מה זה כן מחדל?! במקום לקחת אחריות ולהגיד שדבר כזה לא יקרה שוב ולשתוק היא עוד כועסת וממציאה דברים שלא היו בכלל, חבל מאכזב מאוד".

מהנהלת ויצו נמסר בתגובה:"האמירה נאמרה מתוך סערת רגשות והיתה חלק משיחה שלמה שבה הבהירה המנהלת כי היא והארגון כולו  לוקחים את מלא האחריות על שאירע. התייחסותה לחשיבות שיתוף הפעולה של ההורים בסגירת שערים לאחר יציאתם, לא נועדה כהוא זה להסיר את האחריות ממנה או מצוות המעון.

אנו מבקשים להדגיש שוב כי מדובר באירוע חריג מאוד, שאינו משקף את העשייה החינוכית במעון וכי הארגון נושא כאמור במלוא האחריות כדי להבטיח שלא יישנה.

ננקטו אמצעים בטיחותיים חדשים והוטמעו כל הנהלים הנדרשים לשמירת ביטחון הילדים ואנו פועלים בשיתוף ובשקיפות מלאים מול ההורים, לרבות הבהרת ההתבטאות".

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות