ההורים יצאו לבלות, הבת הזמינה חברים למסיבה במהלכה נאנסה ע"י שניים מהם

פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) הגישה כתב אישום לביהמ"ש המחוזי מרכז, בשבתו כבימ"ש לנוער, נגד 2 קטינים, בני 16 ו- 17 מאריאל, בגין אינוס בנסיבות מחמירות בצוותא, מעשה סדום בצוותא ואיומים. העבירות בוצעו כלפי מתלוננת בת 16.

מאת: אירית מרק

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד ליטל מהלל, בין הנאשמים לקטינה ישנה היכרות מוקדמת.

ב- 7.2.19 בערב הזמינה הקטינה מספר בני נוער לביתה בשומרון למסיבה, בעת שהוריה שהו בחו"ל

הנאשמים הגיעו למסיבה ובשלב מסוים קיימו הקטינה והנאשם בן ה- 16, נאשם 2, יחסי מין בהסכמה. בהמשך, אמר הנאשם בן ה- 17, נאשם 1, לקטינה כי הוא "שיכור" וכי הוא מבקש ללכת לישון באחד החדרים בבית. הקטינה הובילה את נאשם 1 לחדר של אחותה. נאשם 1 הבחין שלא ניתן לנעול את הדלת ויצא מהחדר.

בהמשך, ניגש נאשם 1 לחדר של הקטינה בבית, וכשהבחין שגם אותו לא ניתן לנעול, יצא ממנו. הנאשם המשיך והלך לכיוון חדר הוריה של הקטינה. הקטינה ביקשה ממנו לא לישון בחדר זה, אך הוא נשכב על המיטה בחדר השינה של הוריה.

בעת שהקטינה התכוונה לצאת מהחדר, נאשם 1 קרא לה וביקש כי תסגור את האור, והקטינה עשתה כן. נאשם 1 נעמד באופן פתאומי, סגר את דלת החדר ונעל את הדלת.

בהמשך, משך נאשם 1 בכוח את הקטינה לחדר המקלחת בחדר, תוך כדי שהקטינה התנגדה, דחפה אותו, ואף נפלה ונחבלה תוך כדי ההתנגדות.

בהמשך, הוריד נאשם 1 את בגדי הקטינה, למרות שהקטינה ביקשה ממנו להפסיק ואמרה לו כי היא לא מעוניינת, וכי הוא מכאיב לה. בעת שהקטינה יצאה מחדר המקלחת לכיוון חדר הארונות בחדר, אחת החברות שנכחו במסיבה דפקה על הדלת ושאלה אם הכל בסדר.

בתגובה, איים נאשם 1 על הקטינה כי יהרוג אותה אם תאמר לה משהו על הנעשה. בשל האיום, פתחה הקטינה את דלת החדר מעט ואמרה לחברה שהכל בסדר. לאחר שהחברה הלכה, נאשם 1 נעל שוב את דלת החדר.

בהמשך, משך נאשם 1 בכוח את הקטינה מחדר הארונות למיטת ההורים בחדר. במיטה, נישק נאשם 1 את הקטינה על פיה, והקטינה התנגדה לכך. בהמשך, נשך נאשם 1 את שפתי הקטינה וגרם לה לחבלה ולדימום. אחר כך נטל נאשם 1 מטפחת של אמה של הקטינה שהייתה בחדר וקשר את פיה של הקטינה.

בהמשך, ביצע נאשם 1 מעשה מיני בקטינה וגרם לה לחבלה. בשלב מסוים, התקשר נאשם 1 לנאשם 2 וקרא לו לעלות לחדר. נאשם 1 פתח את הדלת לנאשם 2 וזה נכנס לחדר. בהמשך, נאשם 1 אנס את הקטינה ונאשם 2 ביצע בה מעשה סדום.

תוך כדי המעשים אמרה הקטינה לנאשמים כי הם מכאיבים לה וביקשה שיפסיקו, אך הנאשמים המשיכו במעשיהם. בהמשך, איימו הנאשמים על הקטינה כי אם תגלה למישהו יהרגו אותה, והוסיפו: "אל תגלי, אנחנו נמצא אותך", ונאשם 1 אף שם את ידו על צווארה בעת שאיים עליה.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות