ראש העיר כפר סבא רפי סער הציע סיוע לתושבי העיר התאומה ג'ינאן שבסין

ראש העיר כפר סבא, רפי סער, פנה בשבוע שעבר ל ד"ר סאן שאטאו, ראש העיר התאומה ג'ינאן שבסין, בעקבות התפרצות מגפת הקורונה במזרח הרחוק, והציע את עזרתו לתושבים

במכתבו, כתב ראש העיר: "מחשבותינו עם תושבי העיר ג'ינאן. אני מקווה כי תושבי העיר בריאים ובטוחים. שמירת בריאות הציבור בעתיד הקרוב הוא אחד התאגרים בפניהם יעמדו רשויות הבריאות. קשרי החברות האמיצים בינינו מהווים מקור לעזרה, במיוחד בעתות מצוקה. נשמח לעזור ולעמוד לרשות תושבי העיר הנפלאה ג'ינאן בכל דרך שנוכל".

במכתב התשובה שהתקבלה בעירייה, עולה המצוקה ממנה סובלים התושבים בסין והמגבלות המוטלות עליהם.

"כפי שאתה בטח יודע, התפשטות המגפה בסין חמורה ", כתב מנהל קשרי החוץ של העיר ג'ינאן, האן שויה. "בכדי לשמור את כולם בטוחים, נקטנו במספר צעדים, במטרה למנוע את המשך התפשטות המחלה, כולל סגירתם של כל מוסדות הציבור, דחיית פתיחת שנת הלימודים בבתי הספר ודחיית פתיחת מקומות העבודה. בימים אלו אנו עובדים מבתינו ונאסר עלינו להסתובב באופן חופשי. נתבקשנו להישאר בבתינו עם בני המשפחה ולדווח על מצבנו הבריאותי למשרד הבריאות מדי יום. אנחנו לא יודעים מתי המגפה תחלוף ונוכל לחזור לעבודה ולחיינו כפי שהיו. אנחנו מאמינים במדינה ובצעדים הננקטים ומודים לך מקרב לב על הדאגה שהבעת כלפי העיר שלנו".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות