האם כדאי להזמין נופש בצפון בחורף?

ייתכן שדווקא בעונה הקרה כדאי לנסוע אל נופש בצפון ישראל…

ישנם לא מעט אנשים בישראל שמאוד מעוניינים לצאת לחופשה, אך מתלבטים האם כדאי לצאת לנופש בחורף, או שאולי עדיף להמתין לקיץ שהיא העונה החמה של הנופשים, מכל הבחינות. נדמה שהגשם והקור לא ממש מעודדים אנשים לצאת מהבית, כאשר הם יודעים שבדרך יהיה מזג אוויר שמאתגר את הנסיעה. ייתכן בנוסף, שהעובדה שלא באמת מתאים ללכת לים כשקר, מורידה קצת מהחשק לנפוש. אבל נופש בצפון ודווקא בחורף, יכול להפוך לפסק הזמן האידאלי מהשגרה הלוחצת, הכיפי ביותר שחוויתם מזה שנים, בעיקר כאשר אתם מבלים אותו בתוך צימר מפנק.

איך הפך הצפון ליעד הפופולרי ביותר לנופשים?

על אף הפופולריות של הדרום ובפרט של אילת, בתור יעדים לנופשים עבור ישראלים, נראה שדווקא צימרים בגולן הולכים והופכים להיות הטרנד המועדף החדש. ייתכן שהישראלים מחפשים את הטבע בצורתו הירוקה יותר, כלומר פחות מדבר וחולות – ויותר עלים ירוקים ופרחים מעניינים. החורף מביא עמו פריחה משגשגת של צמחיה במיוחד בגולן, לכן לא פלא שמי שמבקש לצאת קצת מהאינטנסיביות של חיי היום-יום, יעדיף "לברוח" אל יעד שונה מאוד מהרעש העירוני, אל לב ליבו של הטבע. 

הזמנת נופש בצפון – למה כדאי בצימר ולא במלון?

מי שמעוניין ליהנות בזמן רומנטי של שניים, כנראה שיעדיף לשהות במתחם פרטי ושקט ולא במקום מלא באנשים ובילדים קטנים. קשה מאוד למצוא מלונות שמאפשרים את השקט הזה, לכן לא פלא שהצימרים חווים כזו צמיחה אדירה של הזמנות. בריכה במתחם של צימרים היא פרטית, החצר היא שלכם בלבד וכמובן הג'קוזי הקיים במקומות היוקרתיים ביותר – שבו רק שניכם יכולים לשהות בלי שאיש יפריע. האינטימיות באה לידי ביטוי בצורתה היפה ביותר, דווקא בגלל שהגשם מידפק על החלון ולא מאפשר יציאה לטיולי שטח. השהייה בצימר המפנק היא אידאלית לזוגות שמבקשים לחדש קצת את הקשר ולהכניס לתוכו את הרומנטיקה והאהבה, כמו בהתחלה.

איך מתגברים על האתגרים שבחופשה חורפית?

האתגר העיקרי שביציאה לחופשה במזג אוויר חורפי, הוא דווקא הנסיעה. חשוב לצאת לנופש כשאתם מוכנים לעניין הזה ומודעים לצורך בנהיגה זהירה ולא מהירה. אם אתם מתגוררים באזור המרכז ועומדים בפני נסיעה של שעתיים או יותר, חשוב לבצע עצירות מדי פעם ולהתרענן, בפרט אם נוסעים מוקדם בבוקר. בנוסף, כדאי להצטייד מראש בלבוש חורפי וחם, אך כזה שכן יהיה נוח מספיק לסיורי שטח. ייתכן שתצאו לנופש כשיהיה קר אבל הגשם, ככל הנראה, לא יטפטף ללא הרף ואולי כדאי לנצל הפוגות בגשמים בכדי לטייל מעט בסביבה. מצאו המלצות למסעדות טובות באיזור הצימר, שהרי גם אם לא תוכלו, או שלא יתחשק לכם – לנסוע למסעדה בגשם, תוכלו להזמין ממנה משלוח וליהנות מהסעודה הטעימה, רק שניכם ביחד, בתוך הצימר היוקרתי שלכם.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות