ראשי הערים נגד מטרופולין : ראש עיריית כפר סבא, רעננה, הוד השרון והרצליה במכתב חריף למשרד התחבורה "הפגיעה בתושבים בלתי נסבלת ולא ניתן להמשיך בצורה זו"

שיתוף ב facebook
שתפו

מאת: אירית מרק

ראש עיריית רעננה, חיים ברוידא "הבוקר יצא מכתב חריף למנכ"לית משרד התחבורה, בדרישה להפעיל סנקציות עד כדי החלפתה לאלתר של חברת האוטובוסים"מטרופולין", האמונה על התחבורה הציבורית באזור
את המכתב יזמתי, לאחר מסכת כשלים ואי עמידה בהתחייבויות מצידה של חברת "מטרופולין". הצטרפו אלי בחתימתם ראשי הרשויות: הרצליה, כפר סבא, והוד השרון המתמודדות עם אותן בעיות אמינות השירות הציבורי. לא נשלים עם מצב כזה, הפוגע בתושבי העיר שנדרשים לתחבורה הציבורית. מדובר במאבק מורכב. לכן פנינו וביקשנו התערבות הדרג הבכיר במשרד התחבורה. תודה לחברי ראשי הערים: משה פדלון הרצליה, רפי סער כפר סבא ואמיר כוכבי, הוד השרון, על המחויבות, הנחישות והעשייה המשותפת".

מחברת מטרופולין נמסר: "אנו מתנצלים על אי הנוחות שנגרמה לציבור הנוסעים ולוקחים אחריות מלאה על הכשלים שהתגלו, חוסר שביעות הרצון של חלק מלקוחות החברה, והטיפול הלקוי בהם. בימים אלה משקיעה חברת מטרופולין משאבים רבים על מנת לשפר את השירות ולעמוד בסטנדרטים המתחייבים".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

תגובות