קו חדש מכפר סבא לאזור התעשייה ברעננה
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

מאת: אירית מרק

החל מתאריך 3.3.2020 יופעל קו אוטובוס חדש (מספר 636) מכפר סבא לאזור התעשייה של רעננה. הקו, שימשיך לאחר מכן גם לקדימה-צורן ולכפר יונה, יתחיל את מסלולו בכפר סבא, וזאת לאור בקשות לתגבור התחבורה בין כפר סבא לאזור התעשייה רעננה בו עובדים רבים מתושבי העיר. הוספת הקו היא חלק ממהלך מתמיד של שיפור התחבורה הציבורית בכפר סבא. במהלך השנים הקרובות צפויים שיפורים דרמטיים בתחבורה הציבורית, וזאת כחלק מפרויקט “מהיר לעיר”. טיוטת תוכנית התחבורה הציבורית החדשה כבר הובאה בפני הציבור, קיבלה את התייחסותו והערותיו ונמצאת עכשיו בתהליכי אישור במשרד התחבורה, כשפעימה ראשונה שלה תתבצע כבר השנה בכפוף לאישור תקציב המדינה.

ראש העיר, רפי סער: “מדובר בבשורה חשובה ומשמחת לכל תושבות ותושבי העיר כפר סבא. העיר כפר סבא מקדמת ומעודדת שימוש בתחבורה ציבורית ושיתופית ופועלת כל העת בנושא, בין היתר בפעולות יזומות מול משרד התחבורה, ובכללם בהגדלת מספר הקווים ותדירותם, הן בתוך העיר והן מחוצה לה”.

 

סגן ראש עיריית כפר סבא ומחזיר תיק התחבורה, עילאי הרסגור-הנדין: “אני שמח לבשר על הוספת קו 636, שיתגבר את התחבורה הציבורית מכפר סבא לרעננה ויאפשר להגיע גם ליישובים שמצפון לעיר, ישובים שעד היום ההגעה אליהם היתה מסורבלת. על מנת שנוכל להמשיך את הפעלת הקו לטווח ארוך, אנו נדרשים להראות שימוש בפני משרד התחבורה. לכן חשוב שתושבי כפר סבא יהיו מודעים לקיומו, ישתמשו בו ויסייעו לנו להגדיל את מספר האוטובוסים והתדירות”.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
5/5

תגובות