בדרך להיות הורים? לראשונה בכפר סבא: כנס היריון ולידה לאלה המצפים, עם הגרלה, פרסים ורותם אבוהב

מחכים/ות לביקור החסידה? חושבים/ות כבר על שמות לרך הנולד או לתינוקת הצפויה? לראשונה בעיר תקיים עירית כפר סבא כנס היריון ולידה להורים שבדרך, שיתקיים ביום שישי, 27.03.2020  בין השעות 08:30-12:30 באודיטוריום קריית ספיר

הריון

מטרת הכנס היא להנגיש את המידע העירוני לאימהות ולאבות שבדרך, כל מה שצריך לדעת רגע לפני הלידה ולהעלות את המודעות לליווי הצמוד אותו מעניקה עיריית כפר סבא להורים הטריים כבר מתחילת הדרך.

הכנס ייפתח בצילומי היריון, דוכני מכירה מוזלים, דוכן מידע עירוני, כיבוד בריא ומזין וחלוקת שי למשתתפים.

בהמשך יתקיימו שתי הרצאות מטעם מועדון יולדות המרכז הרפואי "מאיר" בכפר סבא, בהן הרצאה של פרופ' טל בירון והרצאה נוספת של המיילדת הבכירה ויוטלה מזרחי, במסגרתן יינתן להורים שבדרך זמן לשאלות

בינלאומי נותן לכם במתנה 1000 שקלים

בסיום ההרצאות ייהנו באי האירוע ממופע סטנדאפ בנושא הורות של רותם אבוהב, והכנס יסתיים בהגרלה של פרסים מפנקים, כאשר הפרס הראשון יהיה עגלה מפנקת מתנת "פג פרגו" בשווי 4,200 ש"ח, הפרס השני כיסא בטיחות של חברת cybex מטעם חברת בייביסטאר בשווי 2000 ש"ח  והפרס השלישי יהיה מזרן ג'ימבורי + משטח פעילות מטעם חברת "וויז בייבי" בשווי 1,900 ₪.

עוד יחולקו פרסים נוספים יקרי ערך, ביניהם ערכה ליולדת מחברת "מיננה" בשווי 1,500 ש"ח, שובר קנייה ל"שילב" בשווי 1,600 ש"ח , צילומי היריון או ניו בורן בשווי 800 ש"ח, צילומי מגנטים + סידור בלונים לברית/ה ועוד עשרות מתנות נוספות.

ראש העיר, רפי סער: "עיריית כפר סבא מעמידה את כלל השירותים העירוניים לכל תושבת ותושב בעיר, מרגע הלידה ולאורך החיים, בין היתר בליווי הוריים טריים, סיוע ליולדות, קיום אירועים ופעילויות עירוניות ועוד. כנס ההיריון והלידה הוא נדבך נוסף בפעילות הרחבה והענפה המתקיימת בעירנו ואני מזמין את כל ההורים שבדרך להגיע וליהנות מיום של כיף בדרך לשינוי התא המשפחתי".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות