מוצרים מסין ונגיף הקורונה

מוצרים מסין ונגיף הקורונה

ישראלים רבים רגילים לקבל הזמנות מסין באופן שוטף, ביניהם כמובן יבואנים אך גם אנשים פרטיים. בצל משבר הקורונה ישראלים רבים החלו לחשוש מהזמנת מוצרים מסין בגלל החשש הכבד מהתפרצות הקורונה, סגירת מפעלי הייצור בסין לתקופה ממושכת, מגבלות חדשות של הממשלה, הפחתה ניכרת בשילוח האווירי בגלל סגירת השמיים ומסיבות נוספות. לכן, החלטנו לרכז עבורכם שאלות נפוצות בנושא הייצור והמשלוחים מסין כדי שתוכלו לקבל החלטות נכונות ואחראיות וכדי להפיג חששות ופחדים מיותרים.

האם מותר להזמין מוצרים מסין?

מגפת הקורונה גרמה לפגיעה משמעותית בקווי הייצור בסין, יחד עם זאת חשוב לזכור כי הנגיף התפרץ בעיקר במחוז חוביי שבמרכז סין, לכם מפעלי הייצור במחוזות אחרים המשיכו לעבוד כרגיל, קיבלו הזמנות וסיפקו את הסחורה בזמן, לעיתים בעיכוב קל בגלל בעיות בשינוע הסחורה באוויר ובים.

לא מעט ישראלים חוששים שהמשלוח יגיע עם וירוס קורונה, לכן חשוב לציין כי נגיף הקורונה אינו מסוגל לשרוד ימים רבים על המשטחים השונים כמו קרטון, פלסטיק ומתכת, לכן החשש אינו מוצדק וכבר הוכח מחקרית כי אין דבר בטענה זו.

האם יש סיכון בהזמנת מוצרים מסין?

ניתן להזמין מוצרים מסין ללא כל דאגה, הן בכמויות קטנות והן בכמויות מסחריות. יתכנו עיכובים קלים בפסי הייצור השונים בסין, אך בגלל שרבים לא מזמינים כעת מוצרים מסין היצרנים בדרך כלל עומדים בלוח הזמנים ולא צריך לפחד מהזמנה.

כמו כן, כפי שציינו קודם, נגיף הקורונה אינו עובר דרך המשלוחים מסין, ההידבקות בנגיף הקורונה היא בעיקר במגע ובאופן טיפתי (שיעול, התעטשות וכד').

האם המשלוחים יגיעו בזמן לישראל?

כדי להבין האם המשלוחים מסין מגיעים בזמן פנינו לחברת SW TRADE המתמחה ביבוא מסין, נציגי החברה טוענים כי המשלוחים מגיעים כמעט תמיד בזמן, ובגלל שהיקפי המסחר פחתו אין עומס רב על חברות השילוח וגם היצרנים בסין מייצרים במהירות כדי להדביק פערים ועל מנת לחזור לשגרה ולמזער את נזקי משבר הקורונה.

האם אפשר לייבא כמויות גדולות מסין בצל משבר הקורונה?

בשבוע האחרון חזרו לפעול קווי ייצור בסין גם במחוז חוביי שספג את עיקר התפרצות נגיף הקורונה. לכן, אפשר לבצע הזמנות גדולות אצל היצרנים והספקים בסין, אך כדאי להיעזר בנציגים של חברה בעלת משרדים בסין כדי לבדוק כל מקרה לגופו ולקבל נתוני אמת על יכולת הייצור של הספק הסיני ממנו רוצים לייבא את הסחורה.

מדוע כדאי לייבא מוצרים מסין בתקופה זו רק על ידי חברה המתמחה בכך?

במיוחד בתקופה זו ובצל משבר הקורונה כדאי להיעזר במומחים של חברת SW TRADE על מנת לאתר מפעלי ייצור או מוצרים מסין, לנהל את ההזמנה היטב ולדאוג לבקרה במהלך הייצור ולפני שליחת הסחורה ישראל. נגיף הקורונה גרם לפגיעה משמעותית בסין ובמדינות נוספות, לכן כדאי למזער סיכונים ומומלץ לתכנן את היבוא בכמויות גדולות רק בעזרת חברה המתמחה בכך.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות