במה עדיפה חשבונית ירוקה על חשבונית רגילה

במה עדיפה חשבונית ירוקה על חשבונית רגילה

כיצד אתם מפיקים חשבוניות מס וקבלות ללקוחות שלכם? האם אתם עדיין משתמשים בפנקסי חשבוניות וקבלות ידניים? ובכן, כל עסק יכול לעבור לחשבוניות ממוחשבות באינטרנט כדי לחסוך עלויות, לשפר את השירות ללקוחות, לייעל את העבודה ולחסוך לא מעט עלויות. עסקים רבים כבר התחילו להיעזר בתוכנה מתקדמת להפקת חשבוניות אונליין, גם אתם יכולים ליהנות מכל היתרונות של התוכנה המקוונת וכדי להבין מדוע עדיף לכם להפיק מסמכים בחשבונית ירוקה ולא רגילה הכנו כתבה מקיפה ומעמיקה עבורכם.

הפקת חשבוניות באינטרנט בקליק מהיר

עד לפני מספר שנים נאלצו בעלי חברות וכל העצמאים להפיק קבלות וחשבוניות מס באמצעות פנקסים ידניים או תוכנות מורכבות ומשוכללות להנהלת חשבונות. לאחר שרשות המסים אישרה את השימוש בחתימה דיגיטלית ובחשבוניות ממוחשבות באינטרנט (סעיף 18 ב' בהוראות לניהול ספרים לעסק) החלו לצוץ תוכנות שונות להפקת חשבוניות ירוקות באינטרנט.

היתרונות העיקריים של התוכנה באינטרנט הם:

    • ייעול העבודה בעסק – במקום למלא חשבוניות ידניות משלמים מנוי חודשי ומפיקים את החשבוניות, הקבלות ושאר המסמכים באמצעות תוכנה מתקדמת וידידותית למשתמש. הפקת חשבוניות ירוקות מייעלת את העבודה בעסק, חוסכת משאבים, משפרת את השירות ותורמת לתדמית ירוקה של העסק. 
    • חיסכון – תוכנה להפקת חשבוניות באינטרנט חוסכת עלויות רבות לעסק, לדוגמה אין צורך לרכוש פנקסים ידניים בבתי דפוס, לא צריך להדפיס את המסמכים מאחר ושולחים אותם במייל, חיסכון בעלויות הנייר והדיו ועוד. כמו כן, התוכנה נוחה למשתמש וכל אחד יכול להפיק את החשבוניות, לכן אין צורך לגייס כוח אדם נוסף.

 

  • פיקוח ובקרה – התוכנה המתקדמת כוללת כלי ניהול ובהם גם כלים לפיקוח ובקרה על התזרים, הגבייה וההוצאות. זהו יתרון חשוב ומשמעותי עבור העסק כיוון שבכל רגע נתון ניתן להפיק דוחות ייעודיים בתוכנה לצורך מעקב, פיקוח ובקרה, וכך אפשר לקבל החלטות עסקיות שקולות בהתאם לתזרים המזומנים וצפי התקבולים העתידיים.
  • שליחת החשבונית במייל – באמצעות התוכנה באינטרנט שולחים את החשבונית או הקבלה למייל של הלקוח, אין צורך ללכת לדואר ולרכוש בולים ומעטפות וגם לא שומעים יותר תירוצים מהלקוחות שטוענים כי החשבונית לא הגיעה אליהם.
  • תדמית – הפקת חשבוניות וקבלות ירוקות משפרת את תדמית העסק, כך תיהנו מתדמית של עסק השומר על הסביבה וניצב בחזית הטכנולוגיה. בנוסף, אפשר לעצב את החשבונית, להוסיף לוגו ולהתאים את עיצוב המסמך לצרכי העסק.
  • סליקה – התוכנה המתקדמת להפקת חשבוניות באינטרנט כוללת פתרון לסליקת כרטיסי אשראי.
  • נוחות – קל להפיק חשבוניות וקבלות באמצעות המערכת באינטרנט, בקליק מהיר מפיקים חשבונית מס או קבלה ושולחים את המסמך ישירות לתיבת הדואר האלקטרוני של הלקוח. 

 

חשוב להדגיש כי חשבונית ירוקה מסייעת לעסק שלכם להתייעל, לחסוך עלויות, לשפר שירות ולמצב את החברה כעסק ירוק השומר על הסביבה. כמו כן, התוכנה כוללת כלי ניהול שונים לשיפור ולייעול העבודה בעסק, וגם אין צורך לחשוש מטעויות אנוש בעת מילוי חשבונית ידנית מאחר והכל ממוחשב.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות