טיפים לצילום היריון ביתי

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

טיפים לצילום היריון ביתי

ההנחיות העדכניות של משרד הבריאות מחייבות אותנו להישאר בבית ולצאת רק לקניית אוכל או תרופות, לבדיקות הכרחיות, לטיפולים רפואיים, לעבודה (בהתאם להנחיות) וכדומה. נשים בהריון נמצאות בקבוצת סיכון לכן ארגוני הבריאות בארץ ובעולם ממליצים להן להישאר בבית ככל הניתן ולא להסתכן. מאחר ונשים רבות בהריון רוצות לתעד את החוויה הקסומה רגע לפני הלידה והשינוי המשמעותי בחיים, כדאי לבדוק מול הסטודיו המקצועי לצילום האם הוא פועל, האם אפשר להצטלם במקום תוך שמירה על כללי ההיגיינה, וכמובן יש להתייחס להנחיות של משרד הבריאות.

אם אישה בהריון אינה יכולה להגיע לסטודיו מקצועי לצילום כדי ליהנות מצילומי הריון על ידי צלמת מקצועית ומנוסה, יש פתרון נוסף והוא להצטלם בבית. אמנם, אפשר להזמין צלמת מקצועית לבית, אך משרד הבריאות הנחה אותנו לאחרונה להקפיד על בידוד ולהימנע ממגע עם אנשים זרים. לכן, כדאי ללמוד מהצלמים והצלמות המקצועיים איך הם מבצעים צילום היריון ולבקש עזרה מבן הזוג.

מזכרת מרגשת לכל החיים

טרנד צילומי ההריון הגיע אלינו מארצות הברית וכבש בסערה את הנשים בישראל. בגלל משבר הקורונה קשה לצאת מהבית ורוב הצלמים שוהים בביתם מחוסרי עבודה, לכן כדאי להצטלם בעזרת בן הזוג או אדם אחר ולא לוותר על תמונת הריון. חשוב לזכור כי תמונת ההריון מהווה מזכרת מרגשת וחשובה לכל החיים, וכדי לסייע לכן ליהנות מצילום איכותי כמו בסטודיו המאובזר הכנו למענכן מספר טיפים לצילום מקצועי ונכון בתקופת ההריון:

    • זמן אידיאלי לצילום הריון – הזמן הנכון והמתאים ביותר לצילומי ההריון שלך הן בין שבוע 30 לשבוע 34. בשלב זה הבטן ההריונית גדולה מספיק לצילומים מרהיבים כפי שאתן רואות אצל חברות ובמגזינים השונים. אם את נושאת הריון של תאומים כדאי לבצע את הצילום בשבוע 28 עד 32. 
    • מיקום – בצל משבר הקורונה עדיף להצטלם רק בבית, כמובן שיש להתייחס להנחיות משרד הבריאות ולפעול בהתאם. אם אפשר לתאם סשן צילומים בסטודיו אז עדיף לכן לתאם מועד עם צלמת מקצועית ומנוסה, כמו כן אפשר לשקול צילום בחוץ, למשל בחצר הבית, בגינה הפרטית, בפארק קרוב וכדומה.
    • להרגיש נוח – חשוב לתכנן את הצילומים מראש ועליכן להרגיש נוח, אפשר להצטלם בחדר השינה, בסלון, במרפסת או בגינה, ומומלץ להצטלם רק כאשר את מרגישה נינוחה ובמיטבך.
    • תאורה מחמיאה – כדאי לאפשר לשמש להאיר את המקום כדי להצטלם עם אור טבעי ומחמיא יותר. כמו כן, כדאי להכין רקע יפה לצילום ובהתאם לצורך להיעזר בגופי תאורה ניידים כדי להגביר את התאורה וליהנות מצילום יפהפה.

 

  • זווית צילום – אפשר לנסות זוויות צילום שונות עד שמגיעים לתמונה המחמיאה והמרשימה ביותר, לכל אחת תתאים זווית צילום מעט שונה.

 

צילום הריון בצל משבר הקורונה הופך לאתגר של ממש, אך לכולנו יש זמן פנוי בשפע ואפשר ליהנות מחוויה משותפת עם בן הזוג וליהנות מסשן צילומים מהנה וייחודי, וכמובן ממזכרת מרגשת לאלבום המשפחה.

5/5
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

תגובות