כתב אישום הוגש נגד ברק בן עמי, בן 34 מהוד השרון, בגין רצח בכוונה בנסיבות מחמירות של בתו התינוקת ז"ל, בת 10 חודשים

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד ליאת פלג, ב- 6.3.20, בשעות הבוקר המוקדמות, בשל ויכוח של מה בכך, שבמהלכו עלבו הנאשם ואשתו זה בזו, גמלה בליבו של הנאשם ההחלטה להמית את אשתו, א', את בתם הפעוטה ואת בתם התינוקת, וכן לשים קץ לחייו. הנאשם התקרב ל-א', אשר ישבה באותה עת על הספה כשהתינוקת בזרועותיה, והיכה אותה באגרוף בפניה, דחף וחנק אותה, בעוד היא מנסה להדוף אותו ממנה. מייד לאחר מכן ניגש הנאשם אל מטבח הבית, נטל סכין מטבח ודקר את א' מספר פעמים באמצעות הסכין בצווארה, במטרה להביא למותה

אזוק

א' נפלה מן הספה אל רצפת הסלון, בעוד התינוקת נותרה שכובה על הספה. הנאשם חנק שוב את א' ודקר אותה בצווארה באמצעות הסכין. לאחר מכן ניגש הנאשם אל התינוקת, ודקר אותה באמצעות הסכין, על מנת לגרום למותה, בצווארה וכן בבית החזה שלה. מייד לאחר מכן, הנאשם דקר את הפעוטה באמצעות הסכין מספר פעמים בצווארה ובפלג גופה העליון על מנת לגרום למותה. במקביל לכך, הצליחה א' לקום וניסתה לצאת מן הדירה על מנת להזעיק עזרה. הנאשם ניגש אליה ודקר אותה פעם נוספת. למרות זאת, הצליחה א' לצאת, אל החצר וצעקה לעזרה. הנאשם, שיצא בעקבותיה, השיג את א', תפס בשערה, ודקר אותה שוב, בבטנה, באמצעות הסכין. א' נפלה על הארץ, והנאשם תפס ברגלה וניסה לגרור אותה אל הדירה, אולם עזב אותה משהגיעו למקום אנשים נוספים.

הנאשם חזר אל הדירה, שם חנק את הפעוטה בצווארה בידיו. בנוסף, פצע עצמו הנאשם באופן שטחי בצווארו בעזרת הסכין וסכין נוספת. הנאשם חדל ממעשיו כאשר נכנסו לדירה אנשים נוספים.

כתוצאה ממעשי הנאשם נגרם מותה של התינוקת; לפעוטה נגרמו פצעי דקירה רבים והיא נותחה ואושפזה למשך 10 ימים; לא' נגרמו פצעי דקירה רבים והיא נותחה ואושפזה למשך 7 ימים.

בבקשת המעצר כתבה עו"ד פלג כי "…יודגש, כי המשיב תקף ודקר את אשתו ואת שתי בנותיו הקטנות – פעוטה כבת 3 ותינוקת בת עשרה חודשים בלבד – וזאת על רקע ויכוח של מה בכך עם אשתו. כמתואר בכתב האישום, המשיב דקר כל אחת מהן מספר פעמים, ואף לא היסס ורדף אחרי אשתו כאשר זו הצליחה בשארית כוחותיה לצאת מן הדירה על מנת להזעיק עזרה…. מעשיו האלימים, התוקפניים והאכזריים של המשיב, שלא היסס להתנפל על בנותיו ועל אשתו ולדקור אותן פעמים רבות, וזאת על רקע ויכוח סתמי, מלמדים על מסוכנותו הזועקת לבטחון הציבור".

מאת: אירית מרק

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות