קורס צילום למתחילים – כל מה שצריך לדעת

קורס צילום למתחילים – כל מה שצריך לדעת

מחפשים קורס צילום מקצועי המיועד למתחילים ולחובבים? רוצים לשדרג את יכולות וטכניקות הצילום שלכם ומחפשים קורס איכותי המקנה את כל היסודות בתחום הצילום ואת הניסיון המעשי כדי להפוך את התחביב למקצוע לחיים? 

קורס צילום למתחילים כדאי ללמוד רק בבית ספר מקצועי לצילום. כדי לקבל החלטה נכונה היכן ללמוד חשוב לבדוק מספר אפשרויות, לקרוא את תוכנית הלימודים ונושאי הלימוד בקורס, לבדוק מי מלמד בקורס והיכן מתקיימים השיעורים. יש מגוון אפשרויות ללימודי צילום לכן כדאי להשוות את תוכניות הלימודים במספר מקומות, לקרוא חוות דעת של בוגרי הקורסים ולהשוות תנאים ועלויות.

למי מיועד הקורס?

קורס צילום למתחילים מתאים לכולם – לנשים ולגברים בכל הגילים ומכל המגזרים. תוכנית הלימודים בקורס צילום למתחילים מתאימה לחובבי צילום בעלי ידע בסיסי, לבעלי שליטה מינימלית במצלמות דיגיטליות וגם למי שאין לו כל ידע וניסיון בצילום. אין תנאי קבלה מיוחדים וכל אחד יכול להירשם לקורס צילום למתחילים, ובסיום הקורס מקבלים תעודה מוערכת ואפשר לעסוק בצילום כתחביב או כמקצוע.

מה מקנה הקורס לצילום?

קורס צילום המיועד למתחילים מקנה את כל המושגים החשובים לצלם המתחיל, במהלך הקורס רוכשים ידע מקיף ומעמיק ביסודות הצילום, לומדים על מבנה המצלמה ורוכשים ידע תיאורטי וניסיון מעשי בטכניקות צילום בסיסיות ומתקדמות כאחד. בין השאר, תוכנית הלימודים מקנה למשתתפים בקורס את כל הכלים הבסיסיים הנדרשים לצלם המתחיל, כמו כן הקורס מיועד לחובבי הצילום שרוצים לקחת את ההובי שלהם כמה צעדים קדימה.

תוכנית הלימודים ונושאי הלימוד

תוכנית קורס צילום למתחילים מבוססת על 12 מפגשים, כל מפגש אורך כ-4 שעות לימוד, ניתן לבחור בין מסלול בוקר למסלול ערב. קורס צילום למתחילים אורך 60 שעות אקדמיות, במהלך הלימודים רוכשים ידע תיאורטי בשיעורים פרונטליים בכיתה קטנה ומאובזרת, יוצאים לצילומים בחוץ בשעות שונות ובתנאים שונים, כולל התנסות בצילומי לילה, ובסוף הקורס מקבלים תעודה מוכרת מבית הספר.

תוכנית הלימודים כוללת נושאי לימודים חווייתיים ומעניינים כגון: מבנה המצלמה, יסודות הצילום, טכניקות צילום, שימוש במבזק ותאורה, אור וקומפוזיציה, עדשות, צילום בעזרת פילטרים, צילומי פורטרט ועוד. במהלך הלימודים כל תלמיד מפתח שפה צילומית אישית ורוכש ידע וניסיון כדי להפוך את הצילום לכלי לביטוי אישי ולהעברת מסרים.

כדאי לדעת כי בתחילת הקורס מקבלים רשימה של ציוד שיש לרכוש, מומלץ להמתין להנחיות של צוות ההוראה כדי לבחור נכון מצלמה דיגיטלית מתקדמת מסוג DSLR או מסוג אחר המתאים לדרישות הקורס ולצלם המתחיל.

איפה ללמוד?

קורס צילום למתחילים כדאי ללמוד רק בסטודיו גברא – בית הספר לצילום הפועל עשרות שנים ומציע מספר שלוחות ברחבי הארץ. סטודיו גברא הוא בית הספר המקצועי והמוביל בארץ לצילום, המורים בבית הספר הם צלמים מוכרים ומוערכים בעלי ניסיון עשיר, ביניהם צלמים המובילים את תעשיית הצילום בישראל. 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות