"טרם בוצעו הבדיקות הנדרשות ואני חרד מהתוצאות אם חלילה תהיה הידבקות רחבה בנגיף "

ראש העיר כפר סבא, רפי סער, פנה היום לראש הממשלה, בנימין נתניהו, בדרישה כי יקדם במהירות האפשרית ביצוע בדיקות לגילוי נגיף הקורונה בבתי אבות ודיור מוגן בעיר.

מאת: אירית מרק

במכתבו, כתב ראש העיר: "זה מספר שבועות שידוע כי מקבצי הדיור לקשישים, לרבות הדיור המוגן לקשישים ובתי האבות, מהווים מוקד סיכון חמור להתפרצות נגיף הקורונה ודינם כפצצה מתקתקת. עלינו לפעול במהירות, בנחישות ובראש סדר העדיפויות".
לדברי ראש העיר, מדיווחים בתקשורת עולה, כי מתקיימות בדיקות לגילוי הנגיף במקצבי דיור לקשישים, אך הן מתבצעות באופן שאינו שיטתי ובמספר רשויות מקומיות בלבד.

ראש העיר, רפי סער: "חרף כל בקשותינו לקיום בדיקות במקבצי הדיור בעיר, ולאחר שנתגלה מקרה של חולה מאומת באחד ממקבצי הדיור בעיר, טרם בוצעו הבדיקות הנדרשות ואני חרד מהתוצאות אם חלילה תהיה הידבקות רחבה בנגיף באחד ממקומות אלה. אנו מחויבים לשמירת בריאותם של כל תושבות ותושבי העיר שלנו, בפרט אוכלוסיית התושבים הוותיקים, הנמצאים בקבוצת סיכון".
עוד כתב ראש העיר לראש הממשלה, כי הוא מחזק את ידיו בימים אלה בהערכה רבה וכי "מובעת במכתבי זה דרישה נחרצת לקדם במהירות האפשרית, תוך תעדוף על פני בדיקות אחרות, בדיקות לגילוי הנגיף בכלל מקבצי הדיור לקשישים בעיר כפר סבא ובכלל רחבי מדינת ישראל".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות