"אור לנופלים" – חברי מועצת הנוער העירונית הדליקו נרות זיכרון אישיים לכל חללי מערכות ישראל ופעולות האיבה בכפר סבא

"אור לנופלים" – נר לכל חלל: פרויקט מרגש של מועצת הנוער העירונית, במסגרתו יצאו היום חברי מועצת הנוער לבתי העלמין בעיר, הניחו פרחים על קבריהם של חללי מערכות ישראל ופעולות האיבה בנות ובני העיר, והדליקו נרות זיכרון אישיים, עליהם הוטבעו תמונות הנופלות והנופלים והונצחו סיפוריהם

ראש העיר, רפי סער: "ביום זה, בו אנו מתייחדים עם זכרם של בנות ובני העיר כפר סבא, שנפלו במערכות ישראל ובפעולות האיבה, אנו מחבקים את בני המשפחות השכולות בעירנו. השנה, בשל המאבק בהתפשטות מגפת הקורונה בארץ, לא נוכל להתייחד עם זכר היקירים בבתי העלמין, אך היום, כולנו מרכינים את ראשינו וזוכרים את הבנים והבנות, ששילמו בחייהם כדי שנעמוד כאן היום, גאים במדינה משלנו. עיריית כפר סבא מבכה היום את מות בניה ובנותיה, שכל אחד ואחת מהם חקוקים לעד בלבנו. נזכור ונזכיר את הנופלים והנופלות. יהי זכרם ברוך".

במסגרת הפרויקט, שהתבצע בשיתוף עם יד לבנים וארכיון חללי העיר, קראו ואספו בשבועות האחרונים חברי מועצת הנוער את סיפורי הנופלות והנופלים והיום הניחו פרחים על הקברים והדליקו נרות זיכרון, יחד עם עובדי עירייה.
מאי דקל, יו"ר מועצת הנוער העירונית: "יצרנו את פרויקט 'אור לנופלים' מתוך מטרה להכיר את שמות וסיפורי כל הנופלות והנופלים בנות ובני העיר כפר סבא. פרויקט המקרב בינינו לבין אלה שהקריבו את חייהם למעננו ולמען שנוכל לחיות כאן בבטחה ואני מודה לכל חברי מועצת הנוער שנטלו חלק בפרויקט חשוב זה".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות