יו"ר ההסתדרות, שאול דור:"לא אתן שבמשמרת שלי הדר לביא או מי מטעמה יפטר עובדים ואו יפגע בזכויות עובדי עיריית כפר סבא"

מאת: אירית מרק

שאול דור יו"ר ההסתדרות סניף כפר סבא הוד השרון, מגיב בחריפות להתבטאויותיה של חברת מועצת העיר, הדר לביא שהמליצה בוועדת כספים בעת אישור התקציב לפטר עובדים כחלק מהתייעלות העירייה.

שאול דור

"עצוב לי מאוד כנציג ההסתדרות ועצוב לי עוד יותר על הכוונה של הדר לביא לפטר עובדים מעיריית כפר סבא. הדר לביא מכהנת כחברת מועצת העיר כפר סבא, למעלה משנה וכבר עתה כולנו מאוכזבים מהכוונות שלה לפגוע במעמד העובדים. קראנו בפוסט שהדר פרסמה בפייסבוק לפני יומיים על תמיכה במאבקם של ועד העובדים וההסתדרות כנגד פיטורי עובדים בעירייה. לא חלפו אלא יומיים ולפתע התמלאנו פליאה שהגב' הדר שהתמודדה לראשות העיר מביעה עמדה בלתי אחראית בעליל כנגד העובדים כשהיא מציעה להביא לפיטוריהם. מנהיגה הטוענת לתפקיד בכיר בעירייה אינה ראויה לשרת את הציבור.

שאול דור "אם באג'נדה שלה צריך להחריב עשרות משפחות המפרנסות משפחות רבות אז היא צריכה להבין שאנו נגד קפיטלזם חברתי משום כך אני לא בטוח שחברה לסיעה אמיר סילבר מסכים לרעיונותיה הבלתי מתקבלים על הדעת ועל דעת כל חברי מועצת העיר ותושביה. המדובר בעובדים שרובם מרווחים שכר נמוך במשק הישראלי. האם את העובדים המסורים האלה מבקשת הדר לפטר ? אין בי מספיק תבונה להבין כיצד הגברת הדר שינתה באיבחה אחת את מסלולה וכעת היא דורשת לפטר עובדים ? מדובר בלא פחות מאבסורד.

"כך או כך, בכל הכבוד הראוי, ועד העובדים בראשות חיה שפירא ומנהל האיגוד המקצועי דניאל אנסקי ימשיכו במאבקם לטובת העובדים ורווחתם ולמען שגשוגה והתפתחותה של העיר כפר סבא יחד עם חברי מועצת העיר מנכ"ל העירייה איתי צחר וראש העיר רפי סער. לסיום יוער כאן כי העובדים הם המשאב החשוב של העירייה ועל כולנו לשמור על זכויותהם למען שיפור השירות והעיר שלנו מכאן ברור שאנו פועלים ללא לאות שעובדי העירייה לא יפוטרו.

"אין כל אשמה בעובדים שמגפת הקורונה הגיעה לעולם ולמדינת ישראל ופגעה קשה במשק העולמי. עובדי העירייה היו תחת האלונקה בתקופה מהקשות במדינה ועל כך אני מסיר את הכובע בפני עו"ד דניאל אנסקי מנהל האיגוד מקצועי בהסתדרות יחד עם חיה שפירא יו"ר וועד העובדים המסורה של עובדי העירייה וחברי הוועד כולם. אסיים בכך שלא אתן שבמשמרת שלי הדר לביא או מישהו אחר מטעמה יפטר עובדים ואו יפגע בזכויות עובדי העירייה".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות