השתלת שיער בטורקיה – כל המידע במקום אחד

השתלת שיער בטורקיה – כל המידע במקום אחד

אם אתם סובלים מהתקרחות או מנשירת שיער, ככל הנראה יצא לכם לשמוע על האופציה של השתלת שיער בטורקיה. לא מעט ישראלים בוחרים באפשרות הזאת על פני אפשרויות אחרות בארץ או במדינות אחרות ברחבי הגלובוס. למרות שכיום קיימים לא מעט תכשירים וכדורים שאמורים לתת מענה מושלמת לתופעה הזאת, הפתרון היעיל ביותר שמחזיק מעמד לאורך זמן זוהי רק השתלת שיער.

אם יצא לכם לבדוק מעט לעומק על האפשרויות של השתלת שיער, ככל הנראה שמתם לב כי בארץ התהליך מאוד יקר. לא מעט ישראלים ויתרו לחלוטין על ההליך רק בגלל שאם קיבלו הצעת מחיר מופרזת, כזאת שפשוט גרמה להם לקבל רגליים קרות. אך אנו יכולים להגיד לכם כי אתם לא צריכים לוותר! מגיע לעם להחזיר לעצמכם את הביטחון העצמי, ואת המראה של השיער השופע. הפתרון האולטימטיבי עבורכם יהיה לבצע השתלת שיער בטורקיה, ועל זה בדיוק אנו הולכים לדבר במאמר הבא.

כמה ניתן לחסוך באמצעות השתלת שיער בטורקיה?

 

אתם בטח שואלים את עצמכם מדוע ישראלים רבים מחליטים לעזוב את בני המשפחה ואת החברים, ולנסוע למספר שבועות לטורקיה על מנת לבצע שם השתלת שיער. אז אם עדיין לא הצלחת לענות לעצמכם, באופן חד משמעי השיקול המרכזי שעומד לנגד עיניהם זה השיקול הכספי. ברוב המקרים התוצאות של השתלת שיער בישראל או בטורקיה יהיו דומות מאוד, ההבדל העיקרי הוא הסכום שאותו תצטרכו לרשום על הצ'ק.

השאלה האמיתית היא מהם הגורמים שבגינם השתלת שיער בטורקיה היא זולה יותר, והאם באמת מדובר על חסכון ששווה את כל המאמץ הזה. אז בואו נענה לכם קודם כל על השאלה הראשונה, העלות של השתלת שיער בטורקיה זולה יותר מכיוון שהמטבע שם חלש בהשוואה לשקל. כך שתוכלו לקבל את הטיפול המושלם, וכל זאת במחיר שהוא זול בצורה משמעותית בהשוואה למחיר בארץ.

האם המאמץ להגיע לטורקיה שווה את זה? בהחלט כן! קודם כל אתם יכולים להרוויח לעצמכם טיול במדינה קסומה עם מסעדות ומקומות בילוי נהדרים. בנוסף תגיעו למצב שבו אתם מסוגלים לחסוך עשרות אחוזים בהשוואה למחיר שאותו הייתם נאלצים לשלם אילולא הייתם מבצעים השתלת שיער בישראל.

האם כל הטיפולים מסתיימים בצורה מוצלחת?

 

זוהי שאלת מיליון הדולר – האם ישנה הבטחה כי הטיפול יסתיים בצורה מוצלחת אחרי כל המאמץ והטרחה שלכם? חשוב מאוד שתהיו מודעים לכל היתרונות אך גם לחסרונות של התהליך כאשר אתם מגיעים עד לטורקיה. כמו שלא כל טיפולי השתלת השיער בישראל מסתיימים בהצלחה, כך גם לא כל טיפולי השתלת בטורקיה לא יסתיימו בהצלחה. כך שאף אחד לא יספק לכם תעודת ביטוח טרם הנסיעה שלכם לטורקיה, וחשוב שתדעו שמדובר על סיכון מושכל שאם לוקחים על עצמכם.

יתרה מכך, על מנת שהרופאים יוכלו לבחון את המצב של השיער שלכם אתם חייבים להגיע פיזית לטורקיה. לאחר שהם יבחנו את מצב השיער מקרוב, הם יוכלו לשער האם הטיפול צפוי להצליח או שמא צפויות בעיות שאתם צריכים להיות מודעים אליהן. 

לאחר שתקבלו את התשובה הסופית תוכלו להחליט האם להישאר ולבצע את הטיפול או שמא לחזור לארץ ולהישאר עם השיער במצב הנוכחי שלו. תזכרו כי לא משנה איך תסתכלו על זה השתלת שיער בטורקיה היא אחת מההחלטות החשובות ביותר שתוכלו לעשות בחייכם, והיא עשויה לשנות אותם מקצה לקצה. יש לכם הזדמנות חסרת תקדים להחזיר לעצמכם את הביטחון העצמי, תנצלו אותה כל עוד היא אפשרית ורלוונטית.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות