מדרכה חדשה תחבר את רחוב ויצמן לאזור התעשייה עתיר ידע

בימים אלה החלה סלילתה של מדרכה חדשה באזור כביש מספר 40, בקטע שבין כביש 55 לאזור התעשייה עתיר ידע.

מדובר במדרכה בצד המזרחי של האזור, שתחבר בין רחוב ויצמן, הרחוב הראשי של העיר ואזור מתחם ג'י לבין אזור התעשייה עתיר ידע והאושילנד.

ראש העיר, רפי סער: "אני שמח לבשר, כי בעקבות בקשתי מחברת 'נתיבי ישראל', החלה עבודה להקמת המדרכה בצד המזרחי של כביש מספר 40. מדובר במדרכה שהקמתה התעכבה זמן ממושך, ועמדתי על ביצועה מאז כניסתי לתפקיד. מדרכה זו תאפשר לתושבות ותושבי העיר ולכל באי האזור לצעוד בבטחה מרחוב ויצמן לעתיר ידע ולאושלינד. גם בתקופה זו, בה ממשיכה מדינת ישראל להיאבק בהמשך התפשטות נגיף הקורונה, אנו ממשיכים לקדם תוכניות פיתוח ברחבי העיר כולה, לרווחת כל תושבות ותושבי כפר סבא"

סלילת מדרכה

סגן ראש העיר ומחזיק תיק התחבורה, עילאי הרסגור-הנדין: "סוף סוף, לאחר שנים של ניתוק, אנחנו מחברים את תושבי כפר סבא לאזור 'עתיר ידע'. זהו ביטוי נוסף לשינוי סדר העדיפויות ומעבר מניהול תחבורה מוטת רכב פרטי לתחבורה מקיימת, שהליכה רגלית היא ביטוי מובהק שלה. אני מודה להנהלת חברת 'נתיבי ישראל' שנעתרה לבקשות שהובאו בישיבה המשותפת שלנו ביחד עם ראש העירייה והצוותים המקצועיים. המדרכה החדשה תוכל לאפשר לתושבי כפר סבא להגיע ביתר קלות לאזור, לבלות באושילנד ובמסעדות או לעבוד במשרדים במקום וגם לשמור על הכושר בדרך לשם ובחזרה".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות