כתב אישום חמור נגד תושב הוד השרון בגין עבירות מין מזעזעות בבתה של בת זוגו

מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה הגישה לפני זמן קצר כתב אישום לבית המשפט המחוזי מרכז נגד תושב הוד השרון בן 38 בגין עבירות מין במשפחה (ריבוי עבירות), מעשה מגונה בקטינה שטרם מלאו לה 16 שנים בהסכמה שהושגה במרמה, הטרדה מינית של קטינה שטרם מלאו 15 שנים, העברת מידע כוזב במחשב, השמדת ראיה ועבירות נוספות.

מאת: אירית מרק

כתב האישום הוגש על ידי עורכות הדין אלכסנדרה קרא ואדר לר בתום חקירה שהתנהלה ביחידה 105 בלהב 433 שבמשטרת ישראל. החקירה החלה בדיווח למוקד 105 להגנה על קטינים ברשת בגין אירוע של הטרדות מיניות כלפי קטינה בת 9 ב”טיקטוק” ושליחת סרטון אנימציה פורנוגרפי. לאחר שאותר החשוד, התברר כי בנוסף על כך הוא חשוד בעבירות מין חמורות בבתה הקטינה של בת-זוגו.

על פי עובדות כתב האישום, החל מתחילת שנת 2019, ועד למעצרו הנאשם, נהג הנאשם לבצע בביתה של בת זוגו, קטינה כבת 14.5 שנה, עבירות מין ומעשים מגונים. כמו כן, כתב-האישום מייחס עבירות של הטרדה מינית ומעשים מגונים בקטינה בת ה-9, בגין האירוע שהוביל לפתיחת החקירה.

בנוסף, ביום מעצרו של הנאשם, בשעה שהגיעו שוטרים לערוך חיפוש בביתו, הנאשם ניפץ את הטלפון הסלולרי שהיה ברשותו בכוונה למנוע את השימוש בו כראיה, וחזר על פעולה זו מספר פעמים עד להריסת הטלפון כליל

סלולארי

עם הגשת כתב האישום, הגישה הפרקליטות בקשה לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. בבקשה צוין כי המשיב ניצל באופן בוטה את מעמדו כבן זוגה של אמה של הקטינה בת ה-14.5, שראתה בו דמות אב, וכי מעשיו, נסיבותיהם, ובכלל זה משך הזמן בו ביצע את המעשים, כשהוא מצליח להסתירם כל העת, מלמדים על המסוכנות המינית הגבוהה הנשקפת ממנו ועל הדחפים המיניים השולטים בו. עוד צוין בבקשת המעצר כי המשיב ניצל את מאפייניה של הרשת החברתית טיקטוק על מנת ליצור קשר עם קטינה כבת 9 שנים, ובחסות האנונימיות התחזה בפניה לנער צעיר כבן 17 שנים. דפוס זה כשלעצמו מלמד גם הוא על מסוכנותו המינית.

במקביל לחקירתו של הנאשם, נחקרה באזהרה גם אמה של הקטינה בת ה-14.5 בגין חשד למעורבות ומודעות לביצוע עבירות המין בידי בן זוגה. החקירה בעניינה טרם נסתיימה.

במועדים שונים החל מהמחצית הראשונה של שנת 2019, ועד ליום מעצרו של הנאשם, ביצע הנאשם בא’ מעשים מיניים בכך שהחדיר את אצבעותיו לאיבר מינה של א’; בשתי הזדמנויות נוספות בעל הנאשם את א’ , כל זאת, כאשר הנאשם מקיים מערכת יחסים זוגית עם ב’, אמהּ של א’, וביודעו כי א’ היא קטינה שמלאו לה 14 שנים. ביום 17.5.2020 הגיעה א’ למלונית ושהתה בחדר ששכר עבורה הנאשם במלונית. בבוקר יום 18.5.2020, הגיע הנאשם אל המלונית ונכנס לחדרה של א’. באותן נסיבות, שכב הנאשם לצידה של א’ במיטה בעודה ישנה. כאשר התעוררה א’, החלו הנאשם וא’ להתגפף. בהמשך לכך, הסיט הנאשם את תחתוניה של א’, וביצע בה מעשה מגונה.

בתאריך 19.5.2020 בשעה 09:55, או בסמוך לכך, הגיעו שוטרי יחידה 105 בלהב 433 לבית מגוריו של הנאשם על מנת לבצע חיפוש בהתאם לצו חיפוש נגד הנאשם. עם הגעת השוטרים לבית מגוריו של הנאשם, ולאחר שהוצג צו החיפוש בפני הנאשם החלו השוטרים בביצוע החיפוש, בהתאם לצו.

במהלך החיפוש שנערך בבית מגוריו של הנאשם, תפס הנאשם פטיש אשר היה מונח בחדרו וניפץ במזיד את מכשיר הטלפון הנייד, אשר נמצא בבעלותו. הנאשם חזר על הפעולה מספר פעמים עד להריסת הטלפון כליל ועשהו בלתי ניתן לקריאה או פיענוח, וזאת בכוונה למנוע את השימוש בטלפון כראיה.

נגד הנאשם הוגשה בקשה למעצר עד תום ההליכים.

תגובות