מועצת העיר אישרה את תקציב העירייה לשנת 2020 – למעלה מ-40 אחוז יוקדשו לחינוך

שיתוף ב facebook
שתפו

חברי מועצת העיר אישרו אתמול, יום ד' 03.06.2020, את תקציב העירייה לשנת 2020.
הצעת תקציב עיריית כפר סבא לשנת 2020 המעודכנת, כפי שאושרה, עומדת על סך של 847.6 מיליון שקלים. מדובר בהפחתה של כ-36 מיליון שקלים אותו יזמה העירייה בהובלת ראש העיר רפי סער, כחלק ממדיניות עירונית להתנהלות אחראית במצב החירום במדינה.

ראש העיר, רפי סער: "הערב אישרנו במועצת העיר את תקציב העירייה לשנת 2020. מדינת ישראל כולה נקלעה למשבר כלכלי, מהחמורים ביותר שידעה, בעקבות התפשטות נגיף הקורונה בארץ. משבר זה לא פסח על העיר כפר-סבא ואנו נדרשים בתקופה זו להתנהלות שקולה ואחראית, וכך פעלנו בעבודה על תקציב העירייה, שעודכן בהתאם למצב. מה שעמד ועומד לנגד עינינו הוא המשך מתן שירות מצוין לכל תושבות ותושבי העיר, התייעלות כלכלית ושמירה על ביטחון תעסוקתי לעובדות ועובדי העירייה – להם אני מודה על עבודתם המקצועית לילות כימים, והמסירות לרווחת כל הקהילה הכפרסבאית הנפלאה שלנו".

תקציב העירייה המעודכן כולל קיצוץ בתקציבי אירועים עירוניים וצמצום בהוצאות תפעול העירייה. תקציב החינוך לשנה זו יעמוד על סך של כ-343 מיליון שקל – למעלה מ-40 אחוז מהתקציב העירוני. כמו כן, למעלה מ-97 מיליון שקלים יוקדשו לשירותים חברתיים-קהילתיים וכ-98.5 מיליון שקלים לחזות העיר. תקציב הפיתוח העירוני עומד על כ-127.2 מיליון שקלים.

בנוסף, במסגרת מדיניות העירייה, הוקטן משמעותית היקף המלוות מתוך חובה להקטין עומס המלוות על קופת העירייה. צמצום זה הוא חלק ממדיניות אותה מתווה ראש העיר, לשינוי המגמה העירונית שהייתה נהוגה בעשור האחרון.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

תגובות