"חרם או לא חרם. אף פעם אל תוותרו על החלומות שלכם"

חרם או לא חרם. אף פעם אל תוותרו על החלומות שלכם, ההצלחה שלכם היא הנצחון שלכם. גם כילד שלא תמיד היה מקובל חברתית ידעתי שיש לי חלומות ואני אגשים אותם בלי להתייחס למה שאומרים או חושבים עליי מסביב

בני ברוכים

היום אני מוקף בהמון חברים טובים ,יקרים ומפרגנים, סטנדאפיסט שמופיע בכל הארץ , כבר בגיל 11 שיחקתי בתאטרון הבימה ובגיל 15בסרטים בישראל ובארה"ב. הקמתי משפחה עם אישה מדהימה ושניי ילדים מוכשרים ואהובים וכל זה רק בזכות האמונה בקב"ה, בעצמי ובכשרון שלי. הערב יהיה פרק לא קל אבל אל תשכחו שמתוך המון סטנדאפיסטים שהגיעו לאודישן להישרדות vip לקחו אותי. אמרתי לכם שחלומות מתגשמים !
הישרדות, ערוץ 13, בני ברוכים

 

"בני שלי, איש עניו, צנוע ואהוב. "רבים חושבים שענווה פירושה הערכה עצמית נמוכה. זו טעות.
ענוות אמת היא הידיעה שאנו עומדים לנוכח גדולה. ענווה היא שפה שבה ה'אני' שלי שותק כדי שאשמע את קול ה'אתה'. ענווה אין פירושה לחשוב את עצמך פחוּת, אלא לחשוב על עצמך פחוֹת.

בבני אדם מפעם צורך עז בהכרה. עם השנים התחלנו להאמין ש'אם יש לך את זה – תדאג שכולם ידעו'. אבל ענוות אמת לא זקוקה לכך. כי כאשר איננו חושבים כל כך על ה'אני', איננו נפגעים מדברי ביקורת או זלזול. זו לא סתם מידה טובה, זו תפיסת מציאות.
אין זו המעטה בערך עצמך, אלא פשוט הכרה בערכם של אחרים. עניו הוא מי שלא חושב על עצמו, פשוט כי יש לו תמיד דברים חשובים יותר לחשוב עליהם".

כך מסביר הרב פרופ' יונתן זקס את הענווה של משה רבנו, בפרשת השבוע.
במילותיו אלה, הוא לא יכול היה לתאר טוב יותר את אופייך המופלא Benny Bruchim. את יכולת האיפוק שלך מול האחר גם ברגעים קשים, והשמירה על צניעותך. ויתרה מכך – ההקפדה שלך שלא לפגוע או להשפיל בחזרה גם את מי שפוגע ומשפיל אותך.

איש צנוע ועניו שלא מרגיש צורך לצעוק את עצמו לדעת.
ענוות אמת לא זקוקה לכך. ענוות אמת נובעת מהאמונה כי מתחת לפני השטח של העולם ישנה נוכחות המכירה אותנו, אוהבת אותנו ומשגיחה על כל מעשינו.

תודה שיש לי אותך. חגית".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות