דרמה בדרך לחגיגת יומהולדת – תינוק בן שנתיים ואחיו בן ה-13 טעו ועלו לרכבת שהחלה נסיעה והופרדו מאימם שנשארה על הרציף

עובדי רכבת ישראל מורגלים בהשבת אבידות יקרות לבעליהן, אך אירוע כמו שהתרחש שלשום בתחנות הרכבת בתל אביב וחולון גם צוותי הרכבת הוותיקים לא זוכרים.

שלשום (ראשון) סמוך לשעה 17:00, הבחין מני נתני, מנהל משמרת בתחנת ת"א.

נתני פעל במהירות, ומיד יצר קשר באמצעות תדר החירום עם מרכז השליטה הרכבתי הארצי, והודיע לכלל צוותי הרכבת באיזור על האירוע. במקביל, מוקד הבטחון ברכבת החל בסריקה של רציפי התחנות.

באותה העת, החל פקח הרכבת רועי עמר בסריקה נרחבת ברכבת, איתר את האחים המפוחדים, הרגיע אותם, דיווח על מציאתם וליווה אותם צמוד עד ירידתם בתחנת חולון, שם פגשו את מאבטח התחנה אשר ליווה את הילדים עד אשר הגיעה האם מלווה על ידי ראש משמרת הבטחון אייטגב אנדעלמאו.

"הייתי בחרדה עצומה וחסרת אונים, וכבר דמיינתי את הילדים מגיעים לבאר שבע ונאבדים לנצח" מספרת בתאל מזרחי אימם של הילדים, "היינו בדרך לחגיגת יומהולדת ברמלה ולמרות מה שקרה לא ויתרנו והגענו לחגיגה. תודה לצוותי הרכבת על מסירותם."

"מיד כשהבנתי מה קרה נזכרתי בילדתי בת ה-3 והיה חשוב לי כל הזמן להרגיע את האם ולעדכן אותה שהאירוע בשליטה" מספר מני נתני מנהל המשמרת בתחנת סבידור, "הדגשתי לה כי הילדים נמצאו ואנחנו שומרים עליהם עד שישובו לחיקה."

"עכשיו כשנכנסים לחופש הגדול אני מדגיש להורים את החשיבות שבהשגחה תמידית על הילדים ברציפי הרכבת", אמר אייטגב אנדעלמאו, ראש משמרת האבטחה שליווה את האמא, "היה חשוב לי ללוות באופן אישי את האם עד למפגש עם ילדיה כדי שתדע שאנחנו כאן למענה."

"מיהרתי לאתר את הילדים האבודים על הרכבת ולהרגיע את הגדול מבינהם שהיה מבוהל" מספר רועי עמר פקח הרכבת הנוסעת, "זה חלק מהתפקיד שלי כמנהל הנסיעה ברכבת ואני שמח שיכולתי לסייע ושהכל הסתיים בשלום".

קרדיט תמונות/סרטונים: רכבת ישראל

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות