מתחם לביצוע בדיקות קורונה מרוכזות נפתח בחטיבת עתידים הוד השרון

לאחר מאמצים רבים של עיריית הוד השרון ומשרד הבריאות נפתח מוקד בדיקות של מד״א בחטיבת עתידים, זאת לצורך עריכת בדיקות מרוכזות ומהירות לכלל המבודדות/ים בעקבות אירועי הקורונה האחרונים במערכת החינוך.

הקמת המתחם נדרשה לאחר שאתמול התגלו חולי קורונה מאומתים בגן ציפורן (חובה), גן קינמון (משולב, חובה וטרום חובה), גן קשת (טרום חובה), שכבה י"ב בתיכון מוסינזון ובשכבת ט' בחטיבת הביניים ראשונים

המתחם החל לפעול היום, יום רביעי 1.7 בשעה 15:00. מוקד מגן דוד אדום אחראי על עריכת פניות יזומות לכל ההורים בכדי לתאם עימם את שעות הבדיקה, בכדי למנוע תורים והתקהלויות מיותרות. 

ראש העירייה אמיר כוכבי שניהל את המגעים להקמת מתחם הבדיקות מול משרד הבריאות ומגן דוד אדום אמר: "הקמת המתחם היא חלק נוסף מהמאמץ לזיהוי מהיר של חולי קורונה, על מנת לקטוע את שרשראות ההדבקה ולצמצם ככל הניתן את התחלואה. אני מבקש מכל ההורים לפעול בהתאם להנחיות מגן דוד אדום, ולעשות כל שביכולתם בכדי להקל על צוותי הבדיקות לעשות עבודת במהירות וביעילות. 

אני מודה למשרד הבריאות ולראש מטה השר קובי צורף על הזמינות וההיענות ולמגן דוד אדום על ההתארגנות המהירה וכמובן תודה גדולה לעובדות ועובדי העירייה בחינוך, ביטחון ושפ״ע שפועלים לאורך כל שעות היממה בכדי לסייע לכולנו להיאבק בנגיף".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות