מבשלים עם פאני למען מעוטי יכולת בכפר סבא

מאת: אירית מרק

מבשלים עם פאני למען מעוטי היכולת בעירנו: "הכל התחיל מהרגלי לפאר את השבת על ידי העלאת תמונות של ארוחת השבת לרשתות החברתיות. מחשבה עצובה התגנבה אלי בזמן הבישולים, משבר הקורונה הותיר מבודדים, מבוגרים מנותקים מבני משפחתם מחשש לשלומם, ולא מעט אנשים יקרים שאיבדו את פרנסתם. אני לא יודעת על אילו עיניים יפלו התמונות", אומרת פאני רבינוביץ בן עמי, יוזמת הרעיון כאן בכפר סבא

"למזלי אני לא הראשונה שחשבה על כך ופרויקטים דומים רצים בהצלחה יתרה בבת ים, בראשון לציון וברעננה. זה זמן מעולה להודות לרכזים ברחבי הארץ שעזרו לי לקצר מרחקים ולהגיש את זה לכפר סבא כשזה מוכן ואפוי. כמו כן, אני מודה לראש העיר מר רפי סער ולסגנו ומחזיק תיק הרווחה בעיר, מר דני הרוש שמיד אימצו את היוזמה לליבם והבטיחו את שיתוף הפעולה של מחלקת הרווחה בעיר".

אז מה עושים? עושים. הרעיון מאוד פשוט: כל משפחה שמבשלת ארוחה לשישי, או ארוחה רגילה באמצע השבוע, דואגת להגדיל קצת את מספר המנות והמנות הנוספות מועברות על ידה לאחד השכנים, לקשישים, למעוטי יכולת, למבודדים, לחיילים בודדים או לכל אחד שמי שידו אינה משגת בימים הללו.

מה מבשלים? כל מה שרוצים. כמה מבשלים? כמה שיכולים. הכל הולך… עוף, בשר, דגים, טבעוני, צמחוני, קינוחים וכל מנה שמבושלת באהבה תתקבל בברכה ותצוות למקבל מתאים לה. אנחנו כבר נדאג להתאים אתכם ליעד הנכון. מי לוקח? הרעיון של המיזם הוא שמי שמבשל ושם את הלב שלו בסירים האלה, גם מוסר את הארוחה לקשיש או למי לנזקק. זה גם מעצים את חווית הנתינה ומאפשר למי שזקוק לומר תודה אמיתית ישירות למי שבישל למענו. לכן אנחנו מנסים ככל האפשר להתאים את זה שיהיה קרוב כמה שאפשר לאזור ולשכונה. במקרים חריגים או אם הנמען רחוק מידי ולא באזור שלכם נעשה הכל לסייע בהעברת הארוחה

מעוניינים להצטרף?  אנא מלאו את הפרטים בקישור המצורף ואנחנו נצרף אתכם למאגר שלנו. מדי שבוע ניצור איתכם קשר 🙂 ונדאג לחבר אתכם ליעד המבוקש.

קישור להרשמה ופרטים מלאים:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeZlJjcsN2a6uK4QFcki7E0Dv2d8_9g777eTBzELG4aCWn5KA/viewform

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות