השחקנית רעות עמבר מהיישוב מתן תככב בהצגה "משרתם של שני אדונים" בבימויו של שמואל וילוז'ני

שיתוף ב facebook
שתפו

אומנם בית הספר למשחק "גודמן" ממוקם בנגב אבל פוקדים אותו גם סטודנטים שגדלו בשרון, אחת מהן היא רעות עמבר , בת 25 מהיישוב מתן.

רעות תככב ב-13 באוגוסט במחזה הקומי "משרתם של שני אדונים" בהפקת גודמן ובבימויו של שמואל וילוז'ני הגדול.

 רעות תגלם בהצגה את דמותה של סמרלדינה

רעות עמבר צילום ירין שוקרון

לאור הנסיבות, הוחלט באופן חריג לצלם את ההצגה באיכות שידור ולתת לה במה וירטואלית ב-13 באוגוסט בשעה 20:00 בעמודי הפייסבוק של "גודמן", ושל תיאטרון באר שבע, שנרתם לתת במה לסטודנטים ולאפשר להם להציג את כישרונם בפני כמה שיותר צופים רגע לפני שהם יוצאים לעולם האמיתי ומנסים לבסס את מעמדם כשחקנים פעילים.  ההצגה תהיה זמינה לקהל הרחב וללא עלות.

שנה ג' היא שנת הסטאז' עבור הסטודנטים, בה הם צוברים ניסיון מקצועי שאין לו תחליף. שיאה של השנה האחרונה ללימודיהם היא סדרת הפקות מקצועיות ומושקעות המוצגות לקהל רוכש כרטיסים. בחודשים האחרונים הסטודנטים ובניהם רעות עמבר, ערכו חזרות מפרכות לרגל עליית ההצגה "משרתם של שני אדונים", מחזה קומי של המחזאי האיטלקי קרלו גולדוני, המתאר את מעלליו של טרומפלדינו, משרת מובטל שמקבל שתי הצעות עבודה אצל שני אדונים שונים ביום אחד.

שמואל וילוז'ני שביים את ההצגה, שיחק בזמנו כ-600 פעם את התפקיד הראשי בהצגה שעלתה ב"הבימה" והייתה ללהיט אדיר.

רעות היא בת יחידה בין 3 אחים. אימה סייעת בגן ילדים של מועצת צור יצחק ואביה עצמאי בתחום השיפוצים.

אחיה הגדול, שלומי (32) עובד בתחום האלכוהול. אחיה השני, מושיקו (30), היה פעיל רבות בתנועת הנוער "האיחוד החקלאי" במתן, וכיום עובד בתחום המסעדנות. אחיה הקטן, אורי (21) חייל בשירות סדיר בחיל האויר.

רעות למדה בבית ספר יסודי "בית חינוך" במתן, ובחטיבה בתיכון ב"עמי אסף" בבית ברל, שם לקחה חלק במגמת התיאטרון.

צילום: מעיין קאופמן

על ימיה במגמה: "הייתי במגמת תיאטרון שבתיכון. אני לא זוכרת את הרגע שבו החלטתי שזה הכיוון שלי אבל זה היה ברור מאליו שאני מנסה את מזלי להתקבל למגמה. לא הייתי תלמידה בולטת בשכבה שלי, הייתי חננה כזאת ושם הרגשתי שאני מפתיעה את החברים לשכבה ושמעריכים אותי. בכיתה י"ב העלנו את המחזה "מנדרגולה" של מקיאוולי, שם שיחקתי את דמותו של סירו, המשרת ואיש הסוד הלא חכם במיוחד. זאת הייתה חוויה מדהימה. עבודה קשה של חודשים שהביאה פרץ אדרנלין ואושר אמיתי"

על המסגרות העירוניות האמנותיות בהן לקחה חלק במתן: "במהלך שנותיי ילדותי במתן הייתי כל הזמן חלק במסגרות אומנותיות, בין אם חוגי מחול- היפ הופ, מודרני ובין אם להקות זמר ביישוב. החל מכיתה ט' לקחתי חלק בלהקת הנוער "צעירי דרום השרון", בניהולה של מירית כץ בניהולו המוזיקלי של טל סונדק. במשך יותר מ- 4 שנים הלהקה הייתה לי בית. אנחנו בקשר עד היום וחלק מהחברות הכי טובות שלי משם. הופענו בכל האירועים במועצה ואחת לשנה העלנו מופע מחווה לזמרים ויוצרים גדולים כמו יהודה פוליקר, רמי קליינשטיין וגלי עטרי וכן גם מופע מקורי שכתה והלחין טל סונדק בנושא בריונות ברשת בהשראת הסיפור של דודאל מזרחי ובשיתוף אימו, לימור מזרחי. החוויה בלהקה הייתה מאוד משמעותית לי וכשגדלתי החלטתי להמשיך בעולם הבמה וללמוד משחק בבית הספר "גודמן"

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

תגובות