פרויקט "בימות פיס" הגיע לעיר כפר סבא בהופעה בלתי נשכחת של עידן עמדי

שיתוף ב facebook
שתפו

מופע המוסיקה הסוחף של הזמר עידן עמדי נערך במסגרת אירועי התרבות של מפעל הפיס – "בימות פיס", שפועל השנה בהתאם להנחיות התו הסגול, בנוכחות ראש העיר מר רפי סער

"בימות פיס", פרויקט התרבות הגדול של מפעל הפיס, מאפשר זו השנה העשירית לתושבי הרשויות המקומיות בדגש על ערי הפריפריה ליהנות מהופעות חיות של מיטב האמנים הישראלים, בחינם או במחיר סמלי בלבד. מטרת הפרוייקט הינה להעשיר את ההיצע התרבותי על כל גווניו לתושבי הרשויות המקומיות במחיר שווה לכל כיס, לאפשר למגוון רחב ביותר של אמנים ישראלים להופיע בפני קהל נרחב ברחבי הארץ ולסייע לאמנים בתקופה מורכבת זאת

במסגרת הפרויקט, במהלך השנה הקרובה מפעל הפיס יעניק למאות רשויות ברחבי הארץ, הזדמנות ליהנות ממופעי תרבות מבוקשים, תוך בחירת סוג המופע, מתוך היצע נרחב של עשרות אמנים מהשורה הראשונה, כולל אמנים אהובים מהחברה הדתית והערבית.

מנכ"ל מפעל הפיס, בני דרייפוס: "מפעל הפיס ממשיך לפעול במלוא המרץ כדי לאפשר לתושבי הרשויות המקומיות לצרוך תרבות גם בימים מורכבים אלה. המופעים במסגרת פרויקט בימות פיס  מוצעים לקהל הרחב בפריסה ארצית רחבה ובדגש על ערי הפריפריה, כך שכל אזרחי ישראל יוכלו ליהנות מבילוי תרבותי ואיכותי בחינם או במחיר סימלי בלבד.

תקופת הקורונה מאתגרת את עולם התרבות, אך אנו נחושים להמשיך ולהפתיע עם מגוון מיזמים שמטרתם להנגיש מופעי תרבות לכל תושבי הרשויות ולסייע לאמנים לעבור את התקופה המורכבת הזאת. בפרויקט ישתתפו אמנים מכל הסגנונות והקשת התרבותית על מנת ליצור חווית תרבות מלאה ושלמה עבור כל אזרחי ישראל".

בתמונה מימין לשמאל: ראש עיריית כפר סבא רפי סער ועידן עמדי

צילום – רמי זרנגר

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

תגובות