ראש העיר, רפי סער: "אין מנוס מנקיטת צעדים נוספים לעצור התחלואה בעיר"

עיריית כפר סבא מכריזה על שורת צעדים, במטרה למנוע התקהלויות ולבלום את התפשטות נגיף הקורונה בעיר. ראש העיר: "אנו נלחמים על בריאות התושבים. זו האחריות של כולנו"

מאת: אירית מרק

סגירת גנים ציבוריים ומגרשי ספורט, תגבור האכיפה, ביטול פרויקט "מתפללים יחד" והעברת פעילויות האזרחים הוותיקים למדיום מקוון – הם בין הצעדים ההכרחיים עליהם הוחלט היום, רביעי 23.09, בעיריית כפר סבא, לביצוע מיידי

בהתאם להערכת מצב שהתקיימה היום עם כלל הגורמים המקצועיים בעירייה, ובהמשך לעליית התחלואה בקורונה בעיר, הוחלט בין היתר כי הגינות הציבוריות ומגרשי הספורט ייסגרו לשימוש הציבור באופן מיידי, וזאת כחלק מהמאמץ העירוני לבלימת נגיף הקורונה ומניעת הפיכתה של העיר לעיר אדומה על פי מודל הרמזור של פרופ' גמזו ומשרד הבריאות. בנוסף, מגרשי ספורט שלא ניתן לנעול, יוחשכו בשעות הערב והלילה, כדי למנוע התקהלות.

יצוין כי הגינות הציבוריות פתוחות. נסגרו מתקני המשחק בגני השעשועים.

במסגרת זו, הנחה ראש העיר רפי סער את הגורמים העירוניים להחמיר את מדיניות האכיפה, כאשר כוח האכיפה העירוני הורחב ותוגבר בחיילות וחיילי פיקוד העורף.
באשר לפרויקט "מתפללים יחד", במסגרתו נפתחו בתי ספר ביום כיפור לתפילות משותפות – הוחלט בשלב זה לבטל את הפרויקט בשנה זו, כחלק מהמאמץ העירוני הכולל. התפילות בבתי הכנסת ובשטחים הפתוחים יתקיימו בהתאם להנחיות והגבלות התו הסגול

ראש העיר, רפי סער: "אנו נלחמים על בריאות התושבים ועושים כל מאמץ כדי לעצור את המשך התפשטות נגיף הקורונה בעירנו. זו האחריות של כולנו. האחריות שלנו כלפי ההורים, כלפי הסבים והסבתות, כלפי הילדות והילדים, כלפי כל אחד ואחת מאיתנו. נעשה כל מה שביכולתנו, לרבות נקיטת צעדים נוספים ככל שנצטרך, על מנת לעצור את התחלואה בכפר סבא"

פקחי העירייה לא יסתפקו בנתינת התראות ומעתה יחולקו דוחות בגין אי עטיית מסכה והתקהלויות בשטחים ציבוריים או בחנויות
באשר למועדוני אזרחים ותיקים, הוחלט כי הפעילות תועבר למדיום המקוון, במטרה לשמור על בריאותם. יש לציין עוד, כי פעילות זו מתווספת לפעילות חוגים, קונסרבטוריון ותנועות נוער – המתקיימת כבר באופן מקוון.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות