איך מוצאים חברת ההובלות הכי טובה?

איך מוצאים חברת ההובלות הכי טובה?

כדי למצוא את חברת ההובלות הכי טובה יש לבדוק שהיא מציעה את השירות המדויק שאתם זקוקים לו וזאת במחיר הטוב ביותר.

חברה טובה מציעה ללקוחותיה חוזה עבודה מסודר שמעוגן עם ביטוח, כדי להגיע להחלטה המיטבית מומלץ לפנות לפחות ל-3 או 5 חברות ושייתנו הצעות מחיר עבור ההובלה העתידית ,יש להשוות עלויות עם תשומת לב לפרטים הקטנים ורק אז לקבל החלטה.

יש להזמין מועד הובלת הדירה כחודש לפני וזה תלוי בעיר בתקופה ,כי בעונת הקיץ חברות ההובלה עמוסות והביקוש עולה על ההיצע.

איך להתכונן ומה צריך לעשות לפני הובלת דירה?

זהו יום לחוץ מאד ,יש לזכור כי חברת ההובלה נדרשות להעמיס את  תכולת הבית ולהגיע ליעד החדש בזריזות אחרת יגיע הלילה, לכן חשוב לארוז מראש את הקרטונים עם התכולה הקלה, מוצרי החשמל, פריטי מטבח, בגדים  ועוד.

התארגנו על חומרי אריזה ,כדאי לבקש מחברה ההובלות ציוד אריזה או לרכוש ציוד בחנות ,פצפצים לאריזה, נייר דבק סלוטייפ לסגירת קרטונים, טושים לסימון ועוד. 

להצטייד בשקיות חזקות וגדולות לבגדים, תכשיטים ופריטי אמנות וחפצי נוי יש לארוז בנפרד ומומלץ לקחת אותם אתכם לדירה החדשה ברכב הפרטי ולא עם המובילים.

איך לבחור את חברת ההובלה הנכונה?

כדי לבחור את חברת ההובלה המתאימה ביותר מומלץ לחפש חברה לפחות שבועיים או שלושה מראש אין מה לעשות, אין לוותר על קריאת חוות דעת מהימנות ככל שניתן .

ראו האם יש לחברה שבחרתם מובילים מומלצים והאם הם פנויים ליום ההובלה שלכם.

מנוף להובלת דירה מתי כדאי?

אם אתם גרים בקומה מעל 3 בבית משותף ישן ללא מעלית ובו חדר מדרגות צר אז כנראה תצטרכו מנוף, אם התכולה כוללת פריטים חריגים כמו פסנתר כבד וגדול, רהיטים ללא פירוק וכדומה, תוכלו לחסוך זמן וכסף בשימוש עם מנוף. 

הובלות דירה רק עם ביטוח!!

הזמנתם הובלה מחברה זו או אחרת חובה לבדוק האם חברת ההובלות מחזיקה פוליס ביטוח וכדאי לבדוק את הכיסוי שלה במקרה נזק, לחברה מקצועית יש פוליסת ביטוח מטענים וסחורות וגם ביטוח צד שלישי המכסה נזקים גם במהלך ההובלה, ביטוח מנוף וכן ביטוח רכב הובלה בתוקף.

כדאי להתחיל לארוז לפני בית או דירה?

אריזת תכולת בית או דירה עשויה לקחת שעות, במיוחד אם יש לכם חפצים רבים, לכן מומלץ וכדאי לפני מעבר דירה להתחיל למיין חפצים שלא צריך ,בכך לתרום אותם ואו לזרוק, כך תוכלו להוזיל את מחיר האריזה ולחסוך הרבה גם בהובלה. 

מומלץ להזמין שירותי אריזה מחברת אריזה עם הובלות ,כי הצוות החברה יגיע יום לפני המעבר לארוז את הבית, ותוך שעות בודדות הוא יסיים את כל ה, ואריזה שלכם ייקח יומיים.

מתי כדאי לתאם הובלה של דירה?

רצוי לבצע הובלת דירה לשעה הכי מוקדמת, במיוחד אם אתם זקוקים להובלה של תכולה רבה כך תגיעו לביתכם בשעה סבירה ולא מאוחרת במיוחד אם אתם עוברים לעיר מרוחקת.

ככל נקודות היעד רחוקות יותר כך מומלץ שהמוביל יגיע מוקדם יותר, אך עליכם לדאוג גם לחניה קלה למשאית ,אריזת הדירה מראש לפני המעבר כדי להקל על צוות ההובלה, בכך תחסכו זמן מעבר דירה ותגיעו מוקדם לדירה החדשה.

טיפ למובילים?

כמו בכל תחום שירותים נהוג לתת טיפ למובילים ,אך זו רשות, עם זאת, כדי לקבל שירות טוב יותר תמיד כדאי להעניק טיפ כי זה יתבטא בתשומת לב ייתרה לציוד שלכם , לחלק את הטיפ רק אחרי ואו תוך כדי ההובלה. 

הסכום המקובל לטיפ הוא לכל אחד מהעובדים, בין 50 עד-100 ₪, אם אתם מרוצים מההובלה כדאי בהחלט לתת טיפ גבוה יותר של כ-120 ₪ לעובד. תדעו שרוב העובדים מקבלים שכר יומי מחברת ההובלות לכן הטיפ הוא בנוסף ומאד חשוב עבורם

פנקו את המובילים עם שתייה ואוכל הזמינו להם משהו , לא צריך להפריז, אך חשוב להציע להם גם קפה, תה, עוגיות, שתיה קרה וכדומה, כך תקבלו שירות טוב יותר. מומלץ לתת את הטיפ באופן אישי ולכל עובד בנפרד ולא למנהל העבודה .

מקבלים הצעות מחיר זולות להובלות?

הובלה זולה עם הצעת מחיר כתובה אפשר לקבל עם חברת הובלות זו ואפשר גם לפנות ישירות למספר חברות הובלה בטלפון .

כדי לקבל הובלות בזול צריך להזמין את נותני השירות מאותו אזור זוהי התחלה מומלצת מה הכוונה ?

לדוגמה :אם אתם צריכים הובלות בעפולה, תזמינו מוביל מהסביבה הקרובה ולא מוביל מאילת העניין ברור.

אך במקום לבזבז זמן ולהימנע מטרטורים וכאבי ראש ,הדרך הפשוטה ביותר היא לבצע השוואת מחירי הובלה ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות ושוברות שוק.

השירות והתייעצות על הובלות הוא ללא תשלום וללא התחייבות ,ובאתר קיים גם מחירון הובלות שקוף לכולם חינם שמכיל בדיוק את עלות ההובלה שלכם .

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות