אורן כהן המשנה לראש העיר ופעילים נוספים עשו "מתוק בלב" לשוטרות ושוטרי כפר סבא, רגע לפני כניסת השבת

בשבוע שעבר יצא אורן כהן בקריאה משותפת עם ראש העיר רפי סער לשמור על האחדות ולהכיל האחד את השני.
רגע לפני כניסת השבת הגיע אורן כהן, מלווה בפעילים חברתיים, לתחנת המשטרה. החברים הגיעו עמוסים בעוגות, ממתקים ושתייה קלה. המסר היה – לחבק (מרחוק….) את השוטרים ולתת להם כמה רגעים של כיף. למשלחת הצטרף גם ניצב בדימוס שלומי קעטבי
כהן עומד בראש מיזם "מתוק בלב" כבר שנים רבות למען חיילים, כוחות הביטחון ולמען אלו שידם אינה משגת.
לפני מספר חודשים עשו הפעילים מיזם דומה למען החיילים במחסומים ביהודה ושומרון ואז האירוע היה לזכרו של החיל עמית בן יגאל ז"ל ובתיאום עם משפחתו.
כהן הוא גם נציגה של המועצה הציונית ומחזיק תיק החינוך הציוני בעירייה והחיבור למועצה הציונית יצר שיתוף פעולה מדהים שבסיומו הגיעו פעילים ל-15 תחנות משטרה מצפון ועד דרום .
אין ספק שהיו אלו רגעים של נחת לשוטרים
כהן נשא דברים בפני כעשרים השוטרים ובראשם סגן מפקד התחנה רפ"ק איתן הלוי ומפקד הסיור פקד שגיא הרשברג. השוטרים נעמדו במבנה מסודר בהתרגשות גדולה. כהן העלה על נס את עבודת השוטרים בתנאים קשים מנשוא, 24/7, בלילות ובימים, בחגים ובשבתות.
אורן כהן:" בעת הזו, יותר מתמיד, חשוב לחזק את השוטרים ולאפשר להם לשמור על כולנו ועל הסדר הציבורי. השוטרים עושים עבודה נפלאה ולעיתים כפוית טובה ובתנאים קשים. אני גאה שיש לנו משטרה מצוינת ותושבי העיר מודים לכם השוטרות והשוטרים. חשוב לחזק גם את בני המשפחה של השוטרים שבוודאי לא קל גם להם". שלומי קעטבי שהיה בעבר מפקד מחוז ש"י במשטרה חיזק גם הוא את השוטרים ודיבר בזכות העמידה המשותפת והרעות ההדדית.
בין הפעילים היו גם רונן קנדל, מחנך, שדאג למילוי מקומו בשיעורי הזום כדי להיות בחוויה הערכית הזו, מאיה קלימי גם היא מורה, סא"ל במיל. ליאורה חיים, השוטר בגימלאות יאיר אושרי, איריס גרינבאום מאיגוד האמנים, אלי חיון, דוד גבריאלי ועוד
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות