אמיר סילבר פרש ממועצת העיר – יעל סער תיכנס במקומו

שיתוף ב facebook
שתפו

חבר המועצה אמיר סילבר פרש הערב ממועצת העיר,לדבריו, מעניינים משפחתיים.

– יעל סער צפויה להיכנס במקומו. סער, סמנכ"לית אנגלו סכסון ת"א ובעלת רשיון לשמאות מקרקעין. בהצלחה לסער

חבר מועצת העיר אמיר סילבר הודיע הערב על בחירתו לסיים את תפקידו כחבר מועצת העיר בהתנדבות מטעם סיעת "כפר סבא מתקדמת". סילבר ובת זוגו הינם עובדי מערכת הבריאות ובתקופה עמוסה זו הוא בוחר להתמקד במשפחתו ובעבודתו.

סילבר מבקש להודות להדר לביא, על האמון, השותפות ועל המנהיגות. מודה עמוקות לפנחס כהנא ולצוות המתנדבים על השותפות לדרך ועל העבודה המשותפת. במקומו של אמיר סילבר תכנס יעל סער להיות חברת מועצת העיר. סער היא שמאית מקרקעין במקצועה, אם לשניים, בעלת תארים בביואינפורמטיקה ומינהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב. עובדת כסמנכ"לית אנגלו סכסון בתל אביב. עם כניסתה תעמוד מועצת העיר על 8 חברות מועצה מתוך 21, האחוז הגבוה ביותר של נשים אי פעם.

סילבר אמר בתום ישיבת מועצת העיר כשהוא מפתיע את כולם "תקופת הקורונה הביאה עימה התמודדויות שונות איתן אני ומשפחתי נאלצים להתמודד. כעובדי מערכת הבריאות אנו נדרשים בהתאמות מיוחדות וגמישות רבה בכדי לתת מענה מתאים לילדנו הצעירים ולדאוג לחוסנם הנפשי והחברתי. לצערי אינני מרגיש שאני יכול למלא את חובתי, כפי שהתרגלתי מאז 2013 בפעילותי הציבורית המקומית והארצית, ולתת 110% ממרצי וזמני למען המטרות החברתיות בהן אני מאמין ורוצה לקדם.

"מאז הצטרפתי לפעילות הציבורית, בהתנדבות, עסקתי בנושא עיקרי אחד והוא- מערכת החינוך העירונית, בדגש על החינוך לגיל הרך מלידה ועד 6. לצערי ראינו את התוצאות שהתפרסמו בקשר לחינוך העירוני, נכון אלו היו בעיקר הציונים, אותם אני לא מקדש בכלל, אך כל מי שהתמודד כאן במערכת הבחירות שמע וראה את חוסר האונים ואי שביעות הרצון של ההורים- ובעיקר בגילאי לידה עד 6. לצערי שום חזון לא הוצג בשנתיים האחרונות, שום תכנון, שום שיפור בגני הילדים, שום פדגוגיה ושום חשיבה מחוץ לקופסה שלא קודם כאן כבר שנים רבות. "במערכת הבחירות נפגשתי עם 3 המועמדים המרכזייםיים, הדר, יוסי ורפי. שלושתם שמעו את אותם הדברים, את המטרות שלי, החלומות שלי לחינוך איכותי מלידה ועד 18 כולל תכניות אופרטיביות לקדמן אשר מיושמות כבר בערים אחרות בארץ.

רפי, לאחר הבחירות קיוויתי כי משהו מכל התכנונים והמטרות שהבטחת יתממשו כי לפני הכל – ילדי וכל משפחתי גרים כאן בעיר והצלחתך היא גם הצלחתי והצלחתם ללא כוכבית וללא קריצות כי אלו החיים עצמם. עכשיו אחרי שנתיים אני יכול להגיד שאני מאוכזב….

" ההתחלה הייתה מבטיחה – ציפיתי לשיתוף, לשינוי מדיניות בכל הנוגע לגיל הרך ולחינוך בכלל, ציפיתי שיהיו דברים שהם מעל הפוליטיקה הקטנה, שהחינוך יצעד 10 שנים קדימה ונחזור להיות מקום ראשון בחינוך וכל מי שיאמר כפר סבא מייד יקבל בתגובה- "איזה מערכת חינוך מדהימה יש לכם, תענוג" כפי שהיה לפני שנים. אבל לא מצאתי שום חדש תחת השמש השוקעת. מצוקת ההורים והצוותים נשארה כשהייתה וגם החילופים האין סופיים באגף החינוך.

"כפר סבא התברכה בתושבים אכפתיים רבים שמגלים מעורבות בנושאים הרבים שעל סדר היום. אנחנו רואים שוב ושוב את חיי הקהילה, העזרה לזולת, ההתארגנויות המקומיות וזאת למרות ואולי בגלל הפוליטיקה שאנחנו רואים פה בחדר אשר רואה לנגד עיניה רק את הקרדיט ולא את הדאגה לתושבים. אני רוצה להגיד תודה גדולה להדר ופנחס, שותפי לדרך, על אמונה ורצון אמיתי להצעיד את כפר סבא להיות המתקדמת בארץ, על האכפתיות, התבונה והמנהיגות המשתפת. אני מאחל למחליפתי, יעל סער, הצלחה גדולה ובטוח כי תמשיך, כשאר חברי סיעתי, לקדם נושאים לטובת הציבור בנחישות, ברצינות ובענייניות לטובת כולם. כתמיד, אני אמצא את הדרך לתרום את חלקי לקהילה הכפר סבאית וכמובן בהמשך עבודה עם סיעתי כדי לקדם את המטרות שהצהרנו עליהם והבטחנו לקדם."

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

תגובות