מי(או) צריך להתפנות? או – כל חתול צריך שירותים

מי(או) צריך להתפנות? או – כל חתול צריך שירותים

דמיינו לכם עולם מושלם שבו מכונת הכביסה מקפלת את הכביסה אחרי שהיא מסיימת לעבוד או מיטה שמסדרת את עצמה ומותחת היטב את המצעים אחרי שאתם קמים מהשינה. עכשיו תפסיקו לדמיין, כי לא סביר שזה יקרה. אבל על שירותים שמנקים את עצמם שמעתם?

ארגזי חול? הצחקתם את השפם.

הבאתם חתול הביתה, שמחה וששון. בטח כבר הבנתם שאחד הדברים הראשונים שיש לדאוג להם, אחרי מזון ושתייה, זה שירותים לחתול.

חתולים הם חיות נקיות והגייניות, חתולים שחיים בטבע נוהגים לכסות את צרכיהם. גם חתולים ביתיים יעשו זאת בחול הייעודי בשירותים שלהם, זהו אינסטינקט טבעי אצלם. לכן, חשוב מאוד לדאוג להם למקום פרטי לעשיית צרכים. שירותים לחתול בANIMAL-SHOP ניתן למצוא במתכונתם המוכרת והנפוצה, שהם ארגזי החול- פתוחים וסגורים, ואפשר למצוא גם שירותים אוטומטיים לחתול. 

את השירותים הפתוחים והסגורים כולנו מכירים, מדובר באותם ארגזי החול המוכרים והנפוצים לשימוש בקרב בעלי החתולים. שירותים פתוחים (עם חול ייעודי), עלולים לגרום ליותר לכלוך בסביבה, יחד עם זאת הם קלים יותר לניקוי ממקביליהם הסגורים ואף זולים יותר.

השירותים הסגורים מתאימים למרבית החתולים, שאוהבים את המרחב הפרטי שלהם ומרגישים יותר בנוח בפינות סגורות בדרך כלל. שירותים סגורים מאפשרים לשמור על סביבה נקייה והיגיינית יותר ולמנוע מריחות לא נעימים להתפזר בבית. שימו לב שאתם בוחרים בארגז מתאים לגודל החתול. כך או כך חשוב מאוד להקפיד על שירותים נקיים כדי לעודד את החתול לעשות את צרכיו. ניקוי ארגז החול יכולה להיות פעולה מעצבנת ומלוכלכת שהיינו מעדיפים לוותר עליה ולכן את מקומם של אלו תופסים אט אט השירותים האוטומטיים. אז הסירו את החול מעיניכם בבקשה, ואת ארגז החול תשאירו לילדים בגן

אם נמאס לכם לנקות אחרי החתול שלכם בכל יום, תוכלו למצוא שירותים לחתול בANIMAL-SHOP שיוכלו לפתור אתכם מהטרחה המעיקה הזו. השירותים האוטומטיים מתחברים למערכת הביוב ולחשמל, מה שאומר שאזור מכונת הכביסה עשוי להתאים למיקום שלהם ואתם בהחלט יכולים להרכיב אותם בעצמכם. המערכת יודעת לאסוף את הפסולת מהחול והיא עוברת אוטומטית לביוב. לאחר מכן השירותים נשטפים עם מים וסבון ואוויר חם מייבש את החול שבארגז. מדובר בחול שהוא רב פעמי וגם את הסבון מחליפים רק אחת לכמה חודשים, כך שאמנם מדובר בשירותים לחתול שהם יקרים יותר אך לטווח הארוך- גם משתלמים יותר. המערכת הזו, לא רק ששומרת על הסביבה של השירותים אסתטית יותר, היא אף ידידותית לסביבה. פעולה קלה ופשוטה כמו משיכה בידית פעם ביום, תנקה אותם ותרענן את השירותים ותחסוך לכם זמן והתעסקות. שירותים לחתול בANIMAL-SHOP ניתן למצוא על שלל צורותיהם- סגורים, פתוחים ואוטומטיים, כל שעליכם לעשות הוא להחליט אם אתם בעלי חתולים עצלנים או לא

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות