איך לבחור משרד להשכרה?

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

איך לבחור משרד להשכרה?

 

איך לבחור משרד להשכרה? זו שאלה שלעיתים מלווה ברגשות של סלידה, התחלה של כאבי ראש, בזבוז זמן בפקקים וחישובים אינסופיים של עמלות התיווך.

בצדק, זו יכולה להיות מטלה לא פשוטה שלוקחת הרבה זמן ובסופו של דבר, האם באמת מצאתם את המשרד שעונה על כל הדרישות שלכם? או שפשוט נגמר לכם הכוח ואיך נגיד את זה בזהירות, התפשרתם.

מה אם הינו אומרים לכם שיש אפשרות להימנע מכל הדברים הנוראים האלה, ולהפוך את החיפוש אחר משרד להשכרה לקל, נטול פקקים וללא עמלות תיווך?

 

קבלו 5 טיפים שימושיים שיכולים לעזור לכם בחיפוש אחר משרד להשכרה:

  • רשימת סופר

זה נשמע ברור מאליו אבל רוב החברות לא חושבות לעשות רשימה מסודרת של הדברים החשובים לעובדים וללקוחות, כאשר הן מחפשות משרד להשכרה. רוב הזמן חושבים שהכל ברור מאליו: עמדות עבודה, פינת קפה ותשלומים קבועים

הלוואי וזה היה כל כך פשוט. אבל חשוב לזכור, שיש דברים נוספים לא פחות חשובים. למשל: האם יש חניונים ומקומות חניה מוסדרים בקרבת המשרד? האם יש תחנות של תחבורה ציבורית או תחנות רכבת בקרבת מקום? האם יש שמירה בבניין? אם החברה שלכם משתמשת בסיבוס תן ביס, גודי ועוד? האם יש מסעדות בקרבת מקום עם גיוון שמתאים לכל העובדים?

  • סרט מדידה

מצאתם את המשרד, ועכשיו הגיע הזמן להזמין את כל הציוד והריהוט או להעביר את הציוד מהמשרד הקודם. האם עשיתם מדידות וראיתם שהכל מתאים למשרד החדש?

יכול להיות שמצאתם משרד, שלפי העין ואפילו על הנייר, נראה תואם למשרד הקודם שלכם מבחינת הגודל, אבל לא כל המשרדים נבראו שווים.

חשוב לבצע מדידות של המשרד החדש לפני שנכנסים אליו כדי לראות שכל הציוד והריהוט באמת מתאימים, ולהימנע מאי נעימות ואפילו הפסדים כספיים.

  • משרדים נוספים באזור

אתם כבר יודעים באיזה עיר המשרד שלכם הולך להיות, אבל האם בדקתם את כל האפשרויות באותה עיר ובאותו אזור שהייתם רוצים לעבור אליו?

חשוב לבדוק בצורה יסודית ולעבור על רשימת משרדים להשכרה שיש באותה עיר, ובאותו אזור אליו אתם רוצים לעבור. ככה אתם תוכלו לדעת את האפשרויות שיש ברשותכם לגבי מיקום המשרד, מחיר המשרד והאם הוא באמת מתאים לכם.

  • לא רק שכר דירה

שכ”ד הוא ככל הנראה אחד הדברים החשובים שיש להתייחס אליו כשמחפשים משרד.

אבל לא לשכוח את ההוצאות הנוספות, כמו: ארנונה, חשבונות קבועים (מים וחשמל), ניקיון המשרד ועוד.

  • עבודה משותפת

רוצים לבחור באלטרנטיבה? בזירה 1, תוכלו למצוא מגוון רחב של חללי עבודה על פי קריטריוני חיפוש מתקדמים בפריסה ארצית. תוכלו לראות את גודל המשרד כולל סיור 3D, מספר מקומות לעובדים וזמינות.

 

בונוס

חמשת הטיפים שציינו, יקלו עליכם בחיפוש אחר משרד להשכרה. 

אבל לנו יש את הפתרון המושלם שמאגד את כל מה שאתם צריכים כשאתם מחפשים משרד ואפילו יותר!

זירה 1 הוא המקום המושלם שנותן לכם את כל הכלים כדי למצוא משרד להשכרה בצורה הפשוטה ביותר בלי לקום מהכיסא.

מפרט תשלומים, מפה אינטראקטיבית, סיור 3D של המשרד, כלי אדריכלי למדידות מדויקות של המשרד.

והכל, ללא עמלת תיווך ועד 50% Cash Back!

5/5
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

תגובות