כיצד לבחור ביתן שומר יביל? 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

כיצד לבחור ביתן שומר יביל? 

ביתן שומר יביל הינו מבנה נייד או קבוע, אשר משמש מחסה לשומר מגשם ומשמש קופחת. רובם הגדול של ביתני השמירה, בנויים מלוחות אלומיניום ופרופילים. אחד היתרונות של הביתן, הוא שהוא ניתן להזזה ממקום למקום

קרדיט תמונה ארבל שטראוס בע”מ

קיימות מספר חברות אשר מספקות ביתני שמירה. רוב החברות מספקות את הביתן תוך שבוע עד חודש ימים. דבר זה מאוד תלוי בגודל הביתן, ובאבזור הפנימי והחיצוני שלו, כגון: סורגים לחלון, תאורת פנים, שקעי חשמל, מזגן ואפילו שירותים. 

למה בכלל צריך ביתן שומר יביל? 

על פי חוק השומרים, כל מי שמבצע תפקידי אבטחה או שמירה במסגרת עסק או שירות ציבורי, זכאי לעמדה מקורה עם אמצעי חימום או קירור הולמים, וגישה לנקודת חשמל ומים. לכן, חובת המעסיק לדאוג למחסה הולם לעובדים שלו.

הפרת זכות זו, עלולה לגרור קנס של עד 20,000 ₪. שימו לב – הוזהרתם. וודאי כבר הבנתם שעדיף לעמוד בכל החובות שלכם ולדאוג שלא תהיו חשופים לתביעות השומרים שלכם.

האפשרויות השונות בהזמנת ביתן שומר יביל

כפי שציינו כבר, קיימות מספר חברות, המשווקות מספר דגמים של ביתני שמירה. להלן כמה טיפים והמלצות לבחירת חברה מקצועית ואמינה, על מה באמת חשוב לשים לב, ואיך לבחור ביתן שומר יביל שיתאים לצרכים שלכם.

  • על מנת לרכוש באופן מושכל בוטקה לשומר, יש לפנות לחברה ידועה ומוכרת בשוק. דוגמא לחברת כזו היא, ארבל שטראוס בע”מ.  

 

  • תבדקו היטב את החברה באינטרנט, מה כותבים עליהם, האם יש להם אתר אינטרנט עם כל המפרטים של ביתני שמירה, ערוץ יוטיוב ופייסבוק. ככל שחברה גדולה יותר, מספיק שתבדקו אותם בגוגל וישר תוכלו להבין במי מדובר.

 

  • חשוב לבדוק שהחברה מספקת שירותים ופתרונות לבנייה ברמה הגבוהה ומקצועית ביותר, אם למגזר הפרטי ואם למגזר העסקי, תוך שירות אדיב מקצועי ואמין.

 

  • תמיד תבקשו לראות תמונות של ביתנים שכבר נבנו ומשמשים כבר יום את השומרים בשטח. 

 

לסיכום

אם אתם צריכים ביתן שומר יביל, השקיעו זמן בבירור וחיפוש אחר המבנה המתאים לכם. בין אם אתם זקוקים לביתן המאכלס מספר שומרים עם ציוד ממוחשב ואף לשירותים, לבין בוטקה לשומר יחיד. בחברת ארבל שטראוס תמצאו בדיוק את מה שאתם מחפשים. נציגי המכירות שלנו ישמחו לתת לכם מענה אדיב ומקצועי, ולהתאים לכם בוטקה לשומר לפי הצרכים ולתקציב שלכם.

5/5
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

תגובות