מנכ"ל החברה הכלכלית לפיתוח כפר סבא, אלעד קנדל, יוצא לדרך חדשה במגזר הפרטי

אלעד קנדל, מנכ"ל החברה הכלכלית ב-9 השנים האחרונות, הודיע לראש העיר על החלטתו לסיים את עבודתו בחברה.
אלעד, בעל ניסיון של עשרות שנים במגזר הציבורי והפרטי, ניהל בעבר פרויקט שיקום שכונות ביפו, פנימיה לנוער עבריין וכן שימש כמ"מ החברה לתרבות של עיריית בת ים וניהל את אגן העיר העתיקה בירושלים. קנדל החליט, לאחר עשרות שנים של תרומה ציבורית, לצאת לדרך חדשה במגזר הפרטי.
במהלך השנים הרבות בהן שימש כמנכ"ל החברה הכלכלית, הוביל אותה להישגים רבים אשר מיצבו אותה כאחת מהחברות הכלכליות המובילות בישראל הן בהיקף והן בתחומי הפעילות.
החברה הכלכלית משמשת כזרוע ביצועית של עיריית כפר סבא במרבית פרוייקטי התשתית והבנייה ובהם הקמת בתי ספר, גני ילדים, פרויקט מהיר לעיר, שיקום השוק העירוני, שיפוץ היכל התרבות וכן הקמת השכונות הירוקות בעיר.
לצד זאת קידמה החברה מיזמים רבים שהנם תולדה של חדשנות ופיתוח עסקי והובילה להבאת אולפני הרצליה לעיר כפר סבא, פרוייקטי התייעלות בתחום האנרגיה ועוד.
אלעד קנדל*: "לאחר עשרות שנים של עשייה ציבורית בחרתי לעבור למגזר הפרטי. זוהי הייתה גאווה גדולה עבורי לשרת את הציבור בכפר סבא, והגיעה השעה עבורי לצאת להרפתקה חדשה. אני רוצה להודות לראש העיר כפר סבא, רפי סער, על ההובלה. לחברי הדירקטוריון, לעובדיה המסורים של החברה הכלכלית ולשייתכן שזו תמונה של ‏אדם אחד‏ותפיי לדרך בעיריית כפר סבא ובראשם מנכ״ל העירייה איתי צחר על שותפות אמיתית לדרך עוד מתפקידו כסמנכ״ל החברה הכלכלית שללא עזרתו ותמיכתו לא היינו צומחים ומגיעים למקומות אליהם הגענו.
החברה הכלכלית נמצאת היום בחזית העשייה בעיר ומהווה דוגמה לחברות כלכליות רבות וזאת הודות לחדשנות ומקצועיות העובדים בה ואני מעריך כל אחד מהם ובטוח שימשיכו בעשייתם ויגיעו לשיאים חדשים"
ראש העיר רפי סער*: "עיריית כפר סבא ותושביה מודים לאלעד קנדל על עשייתו המקצועית לאורך שנים. תחת הובלתו, החברה הכלכלית קידמה עשרות פרויקטים מגוונים בעיר, ביעילות ומקצועיות, תוך חתירה למצוינות. אני מאחל לאלעד הצלחה בדרכו החדשה".
מנכ״ל העירייה איתי צחר*: "אלעד קנדל, חברי, היה שותף בשנים האחרונות לכלל התהליכים המרכזיים בעיר וזאת בנחישות ומסירות אין קץ ותרומתו לעיר ועשייתו תהיה לרווחת העיר ותושביה עוד שנים ארוכות. אני מאחל מכל לבי הצלחה לאלעד בהמשך ובטוח כי יצליח״.
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

תגובות