ל"ג בעומר בכפר סבא: העירייה מציעה פעילויות חלופיות וקוראת לתושבי העיר להימנע מקיום מדורות בל"ג בעומר

העירייה מגוון של פעילויות חלופיות לתושבים במהלך ל"ג בעומר, בין היתר רחצה לילית ודי.ג'יי לבנות ובני נוער בקאנטרי קלאב במחיר מסובסד ומוזל, פעילות מסובסדת להורים וילדים בבריכת גלי השרון, מדורה וירטואלית לאזרחים ותיקים באמצעות מועדון הגמלאים סירקין, אתגר המכשולים העירוני, תהלוכות ל"ג בעומר בשכונות ועוד.

בנוסף, בערב ל"ג בעומר תתקיים באצטדיון העירוני הופעתה של הזמרת זהבה בן, במסגרת סדרת ההופעות "כפר סבא LIVE באצטדיון".
העירייה מעודדת את התושבים להימנע ממדורות, אך לא תמנע משומרי המסורת להדליק מדורות קטנות וסמליות באזורים שהוגדרו מראש. באזורים אלו תפעל סיירת הסברה ומוגנות, שתסביר לחוגגים כללי בטיחות ואת השפעת המדורות על איכות הסביבה
כמו כן, פרסמה העירייה חוברת הסברה מקיפה לכללי בטיחות, אותה ניתן למצוא באתר העירייה ושגם הופצה למוסדות החינוך בעיר, יחד עם רשימת המקומות המותרים להדלקת מדורות סמליות ורשימת הפעילויות העירוניות שיתקיימו.

הצטרפו ולחצו כאן לקבלת כל החדשות, האירועים החשובים והמבצעים השווים בכפר סבא – לחצו כאן 

ראש העיר, רפי סער: "המדורות בל"ג בעומר הן חלק מחוויות הילדות שלנו, אך הסכנות שעולות מהן רבות – הפגיעה באיכות הסביבה ובאוויר אותו אנו נושמים, סכנת שריפה וחשש לחיי אדם ולבעלי חיים, וכמובן שמירה על העיר כפר סבא כעיר ירוקה. הנחיתי את אגפי העירייה לדאוג לילדינו ולארגן אירועים חלופיים, שיאפשרו לכולנו לעבור את החג בשלום ובבטחה. אני קורא לכל תושבות ותושבי העיר להיות שותפים ולמנוע יחד איתנו את הדלקת המדורות".

סגן ראש העיר ומחזיק תיק איכות הסביבה, עילאי הרסגור-הנדין: "אפילו ערב אחד של מדורות יכול לגרום לנזקים בריאותיים חמורים. הנזק לאוכלוסיות הרגישות הוא חמור במיוחד, ולכן אנו מעודדים את התושבים להימנע מהדלקתן ולקחת חלק בפעילויות העירוניות במקום. יחד נשמור ביחד על הסביבה ועל הבריאות של כולנו".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

תגובות