יו”ר ועדת הכספים בעיריית כפר סבא, תהילה מימון:”בחודשים הקרובים נצטרך לקבל החלטות קשות בנושאים תקציביים”

שיתוף ב facebook
שתפו
בישיבת ועדת הכספים שהתקיימה אמש, קיבלו חברי הועדה דיווח על הקושי התקציבי איתו מתמודדת העירייה בעקבות משבר הקורונה. “אנחנו מתמודדים עם שנה בה אישרנו תקציב מאוד מאתגר שמראש הניח קושי בגבייה ובהתאם לכך צמצום הוצאות בעקבות הקורונה”.
לדברי מימון, עיקר הפערים נובעים מקיטון מסוים בהכנסות העירייה (שבחלקה נוסעת מנסיגה מהתחייבויות של הממשלה) ובגידול בהוצאות הקשורות לשמירה (בגני הילדים), תגבור ניקיון במוסדות בשל הנחיות משרד הבריאות והגדלת הוצאות ניקיון בעיר.
יו”ר ועדת הכספים מציינת כי בשלב זה מדובר על פער צפוי של 12 מיליון שקלים לסוף שנת 2021. זהו פער דרמטי שלא נוכל לחיות איתו וכמו תמיד נתמודד איתו באחריות. “אני מתכוונת להמשיך ולפעול, ביחד עם ראש העיר וגזבר העירייה, על מנת להביא שינויים תקציביים משמעותיים בשבועות הקרובים ולחזור לאיזון תקציבי. בעניין זה אין פשרות. כשקיבלתי על עצמי את תפקיד יו”ר ועדת כספים הצבתי בראש סדר העדיפויות שני יעדים עיקריים : יציבות פיננסית ושמירה ואף צמצום החוב. יעדים אלו לא השתנו למרות האתגרים שהשנה הזו מציבה בפנינו. בחודשים הקרובים נצטרך לקבל החלטות קשות בנושאים תקציביים. אני משוכנעת שיהיה שיתוף פעולה של כלל הגורמים על מנת לאפשר את הפעולות הנדרשות”.
מאת: אירית מרק
5/5
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

תגובות