ממה שיינפיין נגד צביקה צרפתי “אם הייתם בקדנציות קודמות והייתם רואים איך הוא התנהל, גם כסגן וגם כראש עיר בפועל, הייתם מבינים”

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

לנוכח הוויכוחים הקולניים בישיבות מועצת העיר והפרעות רבות מצד חברי אופוזיציה, יוצא חבר המועצה ממה שיינפיין, בביקורת חריפה נגד חבר המועצה צביקה צרפתי “אתם לא הייתם בקדנציות קודמות. תראו מי לא יושב אתכם ואיך אתם מתנהגים. קרתה תקלה איומה בעיריית כפר סבא, ונבחר פה ראש עיר בפועל, אני לא בחרתי בו “כי הבנתי שזה לא הבן אדם שמתאים. כי ההתנהגות שמתנהלת פה במועצה זה לא מתאים לאף אחד מאיתנו. אנחנו מכבדים אחד את השני, אנחנו מדברים אחד עם השני, אנחנו לא צועקים אחד על השני ולא מקללים אחד את השני, ולא מאיימים אחד על השני. אם הייתם בקדנציות קודמות והייתם רואים איך זה שמתנהל
“איך הוא התנהל, גם כסגן וגם כראש עיר בפועל, הייתם מבינים, זו בדיוק ההתנהגות. ואנחנו לא מחפשים את זה, אנחנו רוצים את זה כמו שזה כרגע. נכון אופוזיציה לא מקבלת תמיד אתך כל התשובות, בסדר. אז אפשר לבקש עוד פעם, ואפשר ישיבה לא מן ה מניין וכן הלאה. זו עיר מדהימה, חברי מועצה מדהימים, אנשים טובים, יש מישהו מסית, אבל זה חלק מהבעיה”

ממה שיינפיין

מאת: אירית מרק

צרפתי סירב להגיב לדברי שיינפיין

5/5
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

תגובות