חיים מלמן מונה למהנדס העיר רעננה
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

מלמן יחליף בתפקידו את מהנדס העיר היוצא, פרץ אוסנברג, שהודיע באחרונה על פרישתו לגמלאות

חיים מלמן נבחר לתפקיד מהנדס העיר רעננה, לאחר שנמצא מתאים במכרז פומבי על ידי ועדת המכרזים לבחירת עובדים בכירים, ומינויו בכפוף לאישור מועצת העיר.

בתפקידו כמהנדס העיר רעננה, יהיה אחראי חיים מלמן על  הובלת אגף הנדסה, גיבוש המדיניות ההנדסית של העירייה ועל התכנון העירוני, לרבות בדיקה של תוכניות המוגשות למוסדות תכנון והעוסקות בשטחי הרשות, אחריות לתחומי בנייה ופיקוח על הבניה ורישוי עסקים, הוצאת היתרי בנייה וניהול מערך הפיקוח והאכיפה של דיני מקרקעין במרחב התכנון המקומי. בין היתר יעסוק חיים מלמן בתכנון מערך התנועה בעיר וסביבתה, לרבות ועדת תנועה, הכנת מכרזים, פיקוח על תהליכי התקשורת עם ספקים וקבלנים בתחום עבודות תשתית ובניה ציבורית של הרשות המקומית, וכן ישמש כמהנדס הוועדה המקומית וייטול חלק בישיבות ועדות הרשות המקומית.

חיים מלמן הינו בעל ניסיון רב שנים בתחום התכנון, האדריכלות והבנייה, בשורת תפקידי ניהול, פיקוח ותכנון עירוני. בתפקידו האחרון שימש חיים מלמן כראש אגף תכנון ואדריכל העיר, בעיריית רמת השרון, וכן שימש בעברו כראש אגף תכנון ואדריכל מכון וייצמן למדע, ובתפקידים נוספים בתחום התכנון והאדריכלות. לחיים מלמן תואר שני באדריכלות ותכנון עירוני מטכניון, הולנד, ותואר ראשון באדריכלות ותכנון עירוני מאוניברסיטת תל אביב.

חיים מלמן יחליף בתפקידו את מהנדס העיר היוצא, פרץ אוסנברג, שהודיע באחרונה על פרישתו לגמלאות, לאחר ששימש בתפקידו ב- 13 השנים האחרונות, והוביל את העיר להצלחות בתחום הבינוי, הפיתוח וההנדסה.

ראש העיר רעננה, חיים ברוידא: “אני מברך את חיים מלמן על מינויו לתפקיד החשוב והמאתגר כמהנדס העיר רעננה, ומודה לפרץ אוסנברג על שנות עשייה פורה ותרומתו לפיתוח העיר. בטוחני כי ניסיונו הרב של חיים, כמו גם כישוריו והשכלתו, יובילו להצלחתו בתפקיד, ולהמשך מינוף העשייה ברעננה,  כעיר מובילה בפיתוח פרויקטים, קידום המגזר העסקי, ההתחדשות והבנייה לרווחת תושביה ולאיכות חיים מיטבית”.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
5/5

תגובות