כפר סבא: מינויו של יניב בלייכר כעוזר הסגן, לא אושר במועצת העיר בשל רוב מתנגד

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

כפר סבא: מינויו של יניב בלייכר כעוזר הסגן, לא אושר במועצת העיר בשל רוב מתנגדים של 10 מול 9 בעד. המתנגדים בנוסף לאופוזיציה היו מהקואליציה – יו”ר ועדת הכספים תהילה מימון וסגן ראש העיר איתן צנעני וסיעתו.

לכל אחד יש גרסה משלו. הנה ההסבר שלהם

סגן ראש העירייה, איתן צנעני :”מצבה הכלכלי של העיריה בכי רע ואין מקום לאשר משרות חדשות בשכר של עוזרים לסגני ראש העיר. זאת ועוד. עם תום כהונתו של עילאי ביום 15.7.21 הסתיימה העסקת עוזרו שכיהן במשרת אמון אישית. בישיבת המועצה נעשה ניסיון פסול למנות את העוזר כמשרת אמון אישית של דני הרוש כאשר לפי כל הנתונים האובייקטיבים ימשיך לשרת את עילאי. 10 חברי מועצה, חילוניים ודתיים כאחד, התנגדו לכך

איתן צנעני. ממלא מקום ראש העירייה

מדובר לטעמי במעשה חמור ופסול שהצלחנו למנוע. הרי ההצעה שעלתה היא שיניב ימונה כעוזר אישי לדני הרוש. מדוע עילאי נלחם כל כך על המינוי שעה שדני הרוש ממלא פיו מים? הניסיון של עילאי להפוך קומבינה פוליטית שנכשלה למאבק דת הוא פתטי ובעיקר מעיד על איבוד עשתונות וערכים”.

יו”ר ועדת הכספים, תהיה מימון: “אחרי שמיעת הטיעונים של שני הצדדים במהלך הישיבה החלטתי להתנגד כיוון שהמהלך, לפי מיטב שיקול דעתי, לא עומד במנהל תקין. גם חוות דעתו של היועץ המשפטי הייתה מסויגת בהקשר לתפקידו של העובד. אני מעריכה מאוד את עבודתו של יניב ואת יניב כאדם. מראש, כשנשאלתי, אמרתי שאני רוצה לשמוע את הטיעונים כפי שמצופה ממני, ולקבל החלטה”

תהילה מימון

עילאי הרסגור הנדין “סיעת מרצ המומה ממסע הנקמה של סגן ראש העיר איתן צנעני, לאחר שורת ההישגים שהשגנו עבור תושבי כפר סבא, ובהם תחבורה ציבורית עירונית בשבת, בית לקהילה הגאה, פתיחת היכל התרבות בשבת ותעודת אישור זוגיות עירונית. צר לנו על כך שסיעותיהם של הדר לביא ויוסי סדבון הצטרפו לקנוניה לפיטוריו של עובד מעולה, שעזב חיים נוחים בהייטק כדי לתרום מכשרונו למען תושבי כפר סבא. יניב אחראי על תוכנית האב החדשה לתחבורה ציבורית, להבאת שבילי האופניים לביצוע, לרפורמה מקיפה בשדרוג הסעות התלמידים, שכעת האופוזיציה קטעה אותה, לפרויקטים סביבתיים חדשניים ולשלל נושאים שמטרתם היא אך ורק שיפור החיים בכפר סבא

עילאי הרסגור-הנדין

רצינו מאוד לשמור אותו בעירייה למען תושבות ותושבי כפר סבא כעובד חרוץ ומוצלח, ושמחתי על כך שדני הרוש הציע לקלוט אותו לתקן הפנוי אצלו. מה שקרה בישיבת המועצה הוא הפוליטיקה המכוערת ביותר שניתן לחשוב עליה, אך ברור לנו שמבחינת אותם חברי מועצה העיר יכולה להישרף אם הם אינם בשלטון. אנחנו מבחינתנו נמשיך להוביל הצלחות למען תושבות ותושבי כפר סבא”.

יניב בלייכר “זו היתה זכות גדולה עבורי לשרת את תושבי כפר סבא במהלך השנתיים וחצי האחרונות. אני מודה לעילאי הרסגור-הנדין ולדני הרוש על האמון שנתנו בי ומייחל להמשך הצלחתה של העיר בתחומים בהם עסקתי.”

אורן כהן, סגן ראש העיר “צר לי על מה שאירע אמש בישיבת המועצה, מדובר בעובד חרוץ ומקצועי שתרם רבות לעשייה העירונית”.

5/5
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

תגובות